Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λέει ξεκάθαρα,έχει ''sympoul dragan magnites '' πάνω η κιθάρα.Και η αυθεντική που έχει ο Vai φοράει ακριβώς τους ίδιους!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αυτη και αν ειναι ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ ρεπλικα  ;)

EDIT: το περνω πισω.....Στην 4η φωτο φοραει τους γνησιους μαγνητες

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ προσωπικά δεν αναφέρω ξανά καμιά άλλη τέτοια περίπτωση γιατί δεν μου αρέσει η αντιμετώπιση από το φόρουμ.

 

Σας αναφέρω μόνο οτι πριν λίγο είχα επικοινωνία με την ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Μοναστηρίου 326, Τ.Κ. 541 21, Θεσσαλονίκη

 

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=4017&Itemid=96&lang=

 

και επώνυμα υπέβαλα καταγγελία.

 

Και δεν χρειάζεται καν να δούμε φωτογραφίες για να καταλάβουμε οτι ο τύπος δρα τόσο καιρό ανενόχλητος  στις αγγελίες και κατηγορούμε κάποιον αν το ξεμπρωστιασει με χαρακτηρισμους ... για πίσσα και πούπουλα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic

 

Πιτσιρικάς είχα πάει βόλτα με τον αδερφό μου στην Ομόνοια.

Τύπος πουλάει ρολόγια σε πάγκο.

Κοιτάμε και βλέπουμε ένα που έγραφε SEIKON.

Τι είναι αυτό? Ρωτάμε.

Αυτό είναι γνήσιο SEIKO μας λέει ο τύπος.

Αφού γράφει SEIKON, του λέμε.

Το γράψανε στην καθαρεύουσα, μας απαντάει. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το ότι δεν έβαλε καποιος οριτζιναλ φωτό δεν σημαινει πως πουλάει μαϊμού. Πολλοί το κάνουν.

Οταν και αν καταλήξουμε πως είναι μαιμού με στοιχεία (που δεν έχουμε δει), τότε αποκλείουμε την αγγελία και τον πωλητή.

 

Μέχρι τότε: Οχι πίσσα και πούπουλα χωρίς δίκη! ;D

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΜΕ   ΚΑΙ ΣΒΗΣΑΤΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ...

 

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΑ, ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ...

 

Να έρθουν λοιπόν οι φωτογραφίες με τις υποδείξεις για να δούμε την καραμπίνα της υπόθεσης και μετά πράτουμε αναλόγως. Μεχρι τότε δεν αναφέρουμε ονόματα και διευθύνσεις. Εμπίπτει στην κατηγορία συκοφαντικής δυσφήμισης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δεν έβαλε καποιος οριτζιναλ φωτό δεν σημαινει πως πουλάει μαϊμού. Πολλοί το κάνουν.

Οταν και αν καταλήξουμε πως είναι μαιμού με στοιχεία (που δεν έχουμε δει), τότε αποκλείουμε την αγγελία και τον πωλητή.

 

Μέχρι τότε: Οχι πίσσα και πούπουλα χωρίς δίκη! ;D

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΜΕ   ΚΑΙ ΣΒΗΣΑΤΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ...

 

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΑ, ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ...

 

Να έρθουν λοιπόν οι φωτογραφίες με τις υποδείξεις για να δούμε την καραμπίνα της υπόθεσης και μετά πράτουμε αναλόγως. Μεχρι τότε δεν αναφέρουμε ονόματα και διευθύνσεις. Εμπίπτει στην κατηγορία συκοφαντικής δυσφήμισης.

 

στην αναφορά δεν γίνεται να επισυνάψεις κανένα αρχείο και ακόμα δεν έχω λάβει κανένα σας email για το που θα σας στείλω τις φωτογραφίες...

 

και δεν υπάρχει καμία συκοφαντική δυσφήμηση εφόσον έχω υποβάλει καταγγελία επώνυμη στην ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΤΙΣ GIBSON ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΪΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ , ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ, ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ebay ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΡΕΠΛΙΚΑ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

 

Μπορείς να μου στείλεις τις φωτογραφίες που σου έστειλε;

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O πωλητής είναι επιθετικός και έχει πλήρη γνώση οτι πουλάει μαϊμού, υποτίθεται οτι την αγόρασε πριν 6 μήνες από thomman 4000 ευρώ άλλα πούλησε το CERTIFICATE OF AUTHENTICITY μαζί με την βαλίτσα και την απόδειξη του thomman !!!! μου έστειλε και 5 photos και είναι στην διάθεση τον διαχειριστών και αυτές. Επίσης αναφέρει οτι την πουλάει γιατί φεύγει στο εξωτερικό και ταυτόχρονα ζητάει σε άλλη αγγελία για αγορά IBANEZ JEM REPLIKA !!!     

 

@Yameth:Μόνο για αυτή την παπαριά που του είπε δεν νομίζω οτί χρειάζεται να έχεις αμφιβολίες...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΤΙΣ GIBSON ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΪΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ , ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ, ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ebay ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΡΕΠΛΙΚΑ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

 

Μπορείς να μου στείλεις τις φωτογραφίες που σου έστειλε;

 

Ναι βέβαια μπορώ δώσε μου ένα mail σε π.μ. και θα στις στείλω απλά περιμένω πρώτα να μου στείλει o yameth ένα mail να τις λάβει πρώτος αυτός γιατί του το είπα και στο π.μ. ότι η συμπεριφορά του με προσέβαλλε, είναι απαράδεκτο ειρωνικά σχόλια του στυλ .. πίσσα και πούπουλα την στιγμή που "αφήνουν" τόσο καιρό τον τύπο να "αλωνίζει" στις αγγελίες ανενόχλητος ... κάποιες φορές και μια συγγνώμη δεν είναι κακό ε ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GMW ο yameth και ο καθε yameth οφειλει να το ψαξει περεταιρω το θεμα πριν προβει σε καποια ενεργεια...Ειναι ευθυνη οπως και να το κανουμε.Μπορεις και εσυ να δειξεις λιγο υπομονη....ή μηπως πιστευεις οτι εκει που εκανες καταγγελια θα τρεξουν να τον μαντρωσουν ?

 

Δεν εχεις αδικο αλλα αν ερθεις και λιγο στα παπουτσια του εκαστοτε διαχειριστη θα καταλαβεις οτι το να περνεις αποφασεις εν ριπη οφθαλμου μονο σε μπελαδες μπορουν να σε βαλουν.

 

Καλα εκανες και του την κοτσαρες γιατι ποιος ξερει ποσους εχει "δαγκωσει" τοσο καιρο που "φευγει για εξωτερικο" ο τυπος ?.Και στο κατω κατω ποσταρε εδω τις φωτο....Γιατι δεν πιστευω οτι καποιος δεν θελει να γνωριζει τι και πως

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου