Προς το περιεχόμενο

"Only for her" - fusiongtr


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μπαίνω λοιπόν με πιο φιλοσοφική διάθεση.

 

Το δικαίωμα του καλλιτέχνη στο έργο του είναι απόλυτο. Αν ο Στράτος πέρασε από 15 ουίσκια, 2 μπάφους (μόνο) και του πέσαν τα μαλιά (η χαίτη) για να ποστάρει αυτό το κομμάτι, κανείς μας δε το ξέρει. Δε θέλει να το ξαναπεράσει και έχει απόλυτο δίκιο.

 

Αυτά τα ότι δε ξέρεις τι και ποιόν επηρρεάζεις ισχύουν, αλλά τελικά ισχύουν για τα πάντα. Στο κάτω κάτω εκατομύρια μπούρδες κυκλοφορούν έξω (όπως είπαν και άλλοι) και μπορεί κάποιοι να παθαίνουν πλάκα με αυτά!

 

Το νόημα είναι ένα για μένα:

 

Ο Στράτος αποφάσισε να μοιραστεί μαζί μας αυτό το κομμάτι και πολύ καλά έκανε. Όλοι μας λέμε το ίδιο, πως βασισμένοι σε αυτό που ακούσαμε θέλουμε κι άλλο, θεωρώντας ότι και τα υπόλοιπα θα είναι του ίδιου επιπέδου. Μπορεί να ισχύει, μπορεί κι όχι (εγώ λέω ότι ισχύει, και ότι θέλω να ακούσω και άλλα από τον Στράτο). Το γεγονός, όμως, είναι πως μόνο ο Στράτος μπορεί να ξέρει τα κομμάτια του σε σύγκρισή με αυτό, οπότε ας τον αφήσουμε να τα μοιραστεί όποτε και αν θελήσει.

 

[/δικηγόρος χωρίς να χρειάζεται]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τωρα ειχα το χρονο να το ακουσω και το ακουσα, δεν εχω διαβασει τι σχολια σου εχουν γινει αλλα φανταζομαι......

Θα εχουν πει ολα οσα θα ηθελα να πω εγω γι αυτο το φανταστικο απο ολες τις απόψεις δημιούργημα.

Ηταν προνόμιο που άκουσα για αλλη μια φορά τοσο άρτια δουλεια.

 

Ενταξει, την γουσταρεις την κοπελα, σε μας τωρα δεν ειναι ωραιο να εισαι εγωιστής, και καλα αδελφικη μου φιλη κλπ και καλα κανεις και θα πρεπει να την ενημερωσεις ανεξαρτητως συνεπειων λολ

 

Ειναι τρομερο το ποσο ταλαντούχο ατομο εισαι στη δημιουργια και την εκτελεση μουσικης και υποκλίνομαι στο ταλεντο σου ταπεινα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, την γουσταρεις την κοπελα, σε μας τωρα δεν ειναι ωραιο να εισαι εγωιστής, και καλα αδελφικη μου φιλη κλπ και καλα κανεις και θα πρεπει να την ενημερωσεις ανεξαρτητως συνεπειων λολ

Την γουστάρω πάρα πολύ, αλλά όχι με τον τρόπο που εννοείς.

Έχει ήδη δει όλο το thread από την αρχή, έχει ακούσει το κομμάτι, και γνωρίζει σχεδόν τα πάντα για μένα.

Είναι το "βελούδινο εσωτερικό χάδι" μου, και όποτε χρειάζεται (κάθε μέρα), χωρίς να κάνει απαραίτητα κάτι το ιδιαίτερο, έχει αυτό το χάρισμα (γιατί είναι σίγουρα χαρισματική) και με κάνει να αισθάνομαι "άνθρωπος".

Τι μεγαλύτερο από αυτό υπάρχει άραγε?

Τι παραπάνω πρέπει να κάνει κάποιος για να είναι "αδερφός" (είτε άνδρας είτε γυναίκα) μου?

Τα γράφω αυτά άσχετα με το ότι ξέρω ότι με "πειράζεις" με το σχόλιό σου, γιατί είναι πραγματικότητα.

 

Δεν ξέρω αν έχω κανένα "ιδιαίτερο ταλέντο", αλλά εσείς εδώ ... κοντεύτε να με πείσετε. ;D ;D ;D ;D

Σ' ευχαριστώ πολύ!

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ξερεις καλυτερα lol μην μου δινεις σημασια, κρατησε τα μουσικα σχολια.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ξερεις καλυτερα lol μην μου δινεις σημασια, κρατησε τα μουσικα σχολια.

Σου δίνω σημασία "άνθρωπε με την μοναδική λάμψη" γιατί την αξίζεις. ;) :D

Όσο για τα μουσικά σχόλια ....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχω κανένα "ιδιαίτερο ταλέντο"....

Δεν πειραζει, το ξερουμε εμεις: Εχεις! ;D

Κομματαρα φιλε μου, ευγε. 8)

 

Οσο για τη φιλη σου, να ξερεις οτι δεν υπαρχει φιλια μεταξυ των δυο φυλων.

Waterfall-K. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'οτι αφορα αυτα που εγραψε ο Νικολας εχει δικιο ως ενα βαθμο και ισως η πιεση πολλες φορες φερνει το αντιθετο αποτελεσμα.

 

Νομιζω ομως οτι ο ψηλος καταλαβαινει το γιατι,το πως και με τι διαθεση λεγεται το πραγμα

και αυτο δεν αλλαζει τον τροπο που λειτουργει σε σχεση με τη μουσικη του,δε γινεται εξαλλου.

Ισως ομως του αλλαζει λιγο τη γωνια απ'την οποια το βλεπει(ισως και οχι) και αυτο δεν ειναι κακο,λεω γω τωρα.

Εκεινος ξερει καλυτερα.

 

Σε οτι αφορα παλι αυτα που λεει ο αγαπητος "ανθρωπος με τη μοναδικη λαμψη" ισως ξερει κατι

παραπανω? ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου