Προς το περιεχόμενο

Μια ιδέα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως...αυτό με προβληματίζει...έχω την εντύπωση ότι ο Σπύρος, το έχει ήδη γράψει το 1ο βραβείο ;D ;D

 

Δεν το έχω γράψει (απ' όσο ξέρω  ;D) αλλά με ιντριγκάρει πάρα πολύ να προσπαθήσω. Ήδη σκέφτομαι ενορχηστρώσεις, στίχους και μίξεις.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι αυτό που λες παίζει. Βέβαια αν γράψεις κάτι καλό θα βγεις τελευταίος και δε θα ασχολείται κανένας μαζί σου.

 

Έχεις δίκιο, μαλακία.

Ζήτω η αριστεία στην αποτυχία λοιπόν.  8)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά θα αρχίσουν όλοι να βρίζουν μόνο τους "δικούς τους" και οι υπόλοιποι θα μείνουν με ευγενικά/τυπικά σχόλια.

Δε λέει....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά πως θα γίνει η κρίση ;

Ποια κριτική επιτροπή θα τελεσιδiκήσει στο πιο άθλιο όταν επί σειρά ετών τα αυτιά τους έχουν συνηθίσει στο υπέροχο ;

 

 

 

Παρ'όλα αυτά σκοπεύω να συμμετέχω. Έχω ταλέντο στην καφρίλα    ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει...απλά πρέπει να μπεί κανόνας να ανεβαίνουν μόνο Παρασκευή :D

 

Αν είναι να γίνει σοβαρά, δε θα ανεβαίνουν χύμα τα κομμάτια. Θα στέλνονται σε έναν υπεύθυνο μοντ (μέχρι την καταληκτική ημερομηνία) ο οποίος θα κάνει ένα ξεσκαρτάρισμα (γιατί σίγουρα θα υπάρχουν και χοντράδες) και θα τα ανεβάζει ο ίδιος κάποια στιγμή.

 

Έτσι το σκέφτομαι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, αν ειναι τα κομματια να περνανε απο...εξεταστικη επιτροπη για το ποιο θα παρει μερος στον διαγωνισμό του χειροτερου τραγουδιου, σωθηκαμε...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, αν ειναι τα κομματια να περνανε απο...εξεταστικη επιτροπη για το ποιο θα παρει μερος στον διαγωνισμό του χειροτερου τραγουδιου, σωθηκαμε...

 

Έχεις δίκιο. Από την άλλη χρειάζεται να θεσπιστούν κάποιοι κανόνες οι οποίοι σε περίπτωση που δεν ακολουθούνται να οδηγούν σε αποκλεισμό της συμμετοχής. Αλλιώς το όλο θέμα θα γίνει ένα μπάχαλο που είναι δεδομένο ότι θα οδηγήσει σε σίγουρη αποτυχία και κλείδωμα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλιώς το όλο θέμα θα γίνει ένα μπάχαλο

...αυτό δεν είναι το ζητούμενο? Μπάχαλο και χαβαλές! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου