Προς το περιεχόμενο

PRS S2 - Made in USA, Priced in Korea


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπλιάξ...

 

 

Σιγά τα ωά και καλώς τους... Με 500 γιούρια (εδώ και πάρα πολύ καιρό) παίρνεις την φθηνή (όσον αφορά το φινίρισμα και ουχί το playability) Gibson SG και με ένα χιλιαρικάκι την SG Standard, η οποία τώρα πια βγαίνει και πιο κοντά σε '61 specs... Αμερικάνες, για να το κάνω λιανά και για όσους δεν κατάλαβαν. Για μένα, δεν τίθεται θέμα επιλογής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 500 γιούρια (εδώ και πάρα πολύ καιρό) παίρνεις την φθηνή (όσον αφορά το φινίρισμα και ουχί το playability) Gibson SG και με ένα χιλιαρικάκι την SG Standard, η οποία τώρα πια βγαίνει και πιο κοντά σε '61 specs... Αμερικάνες, για να το κάνω λιανά και για όσους δεν κατάλαβαν. Για μένα, δεν τίθεται θέμα επιλογής... 

 

Same here, αλλά ο καθείς με τα γούστα του...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Με 500 γιούρια (εδώ και πάρα πολύ καιρό) παίρνεις την φθηνή (όσον αφορά το φινίρισμα και ουχί το playability) Gibson SG και με ένα χιλιαρικάκι την SG Standard, η οποία τώρα πια βγαίνει και πιο κοντά σε '61 specs... Αμερικάνες, για να το κάνω λιανά και για όσους δεν κατάλαβαν. Για μένα, δεν τίθεται θέμα επιλογής... 

 

Και για μενα δε τιθεται θεμα επιλογης, αν ειχα τα χρηματα θα επαιρνα αμερικανικη PRS, οχι S2 ομως.

Εχω SG Special και PRS SE Singlecut, αρκετα διαφορετικες κιθαρες ηχητικα και στο πως τις νιωθεις στο χερι. Μου αρεσουν και οι δυο αναλογως τη διαθεση και τι θελω να παιξω. Κρινoντας απο τη δικια μου, ο Smith με τις SE εχει φτιαξει πολυ καλες κιθαρες σε μια μεσαια προς χαμηλη κατηγορια τιμης και επιτελους κιθαρες τετοιας τιμης χωρις μπρατσα οδοντογλυφιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου