Προς το περιεχόμενο

Πως να γίνετε PRINCE με 152 ευρω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να διορθωσουμε και τη τιμη, 161 ευρω κοστιζει για οσους διαμενουν Ελλαδα.

Φτου να πάρει. Και στα 151 είχα ψηθεί άσκημα. Τώρα πρέπει να το ξανασκεφτώ......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χωρίς αστεία ρε μάγκες, έχει κανένας εμπειρία (ΠΡΟΣΦΑΤΗ...) με τις κιθάρες του  μπαρμπα-Θωμά, σε ΑΥΤΗ την κατηγορία τιμής...; Τα reviews από ένα φίλο κιθαρο-μαγαζάτορα (με αρκετά χρονάκια εμπειρία σε service / setups κιθαρών) έλεγαν ότι είναι τρομερά... κουπιά. Αλλά μπορεί να βελτιώθηκε η κατάσταση τα τελευταία χρόνια.

 

Διότι Prince δεν θέμε να γίνουμε, αλλά αυτό εδώ:

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbl450gt_p90.htm

 

ενεργοποιεί τους σιελογόνους αδένες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την Goldtop στο οπλοστασιο μου και μαλιστα χρωσταω και ενα review που ειχα υποσχεθει... Οποιος θελει να ρωτησει κατι ευχαριστως και φωτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ανασταίνω το θέμα γιατί είμαι σε αναζήτηση φθηνής tele και η συγκεκριμένη εμφανισιακά είναι πειρασμός.

 

Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από tele του Thomann γιατί ενώ παλιότερα υπήρχε πολύ άσχημη εντύπωση στον κόσμο, τελευταία ακούγεται ότι τα πράγματα έχουν βελτιωθεί. Η συγκεκριμένη δε έχει πράγματι και πολύ καλά specs. Πόσο κουπί λέτε να είναι στην πραγματικότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνεις και το ανασταίνεις το θέμα γιατί και γω ψήνω και την συγκεκριμένη αλλά και την πιο φτήνη τέλε όπως και καμιά λεσπολ.Αντε να δούμε κάνα review απο κανέναν μπας και προχωρήσει το θέμα τέλε ,γιατί δεν βλέπω να περισέυουν  φράγκα για το real thing .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς φίλε Johnny.T!

 

Βέβαια για να πούμε και του στραβού το δίκιο, είμαι πλήρως συνειδητοποιημένος ότι με αυτά τα χρήματα δεν παίρνεις κάτι αξιόλογο (μεγάλες απαιτήσεις δεν έχω) αλλά τουλάχιστον ρε παιδί μου να είναι κάπως καλύτερη από καυσόξυλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εχω δει κάποια βίντεο στο τιουμπ και να σου πω μια χαρά είναι .Το θέμα μαγνήτες δεν με απασχολεί και τόσο ,γιατί υπάρχουν αξιόλογες φτηνές επιλογές.Τα άλλα με αγχονουν,πχ το μπράτσο ,τα τάστα και όλα αυτά.Σετάρισμα τις κάνω και μόνος μου ,έμαθά και έχω και κανα δυο εργαλεία για'υτο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου