Προς το περιεχόμενο

Dark Memories (sad and romantic piano improvisation)


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετικο. okay.gif

Ειδα και μερικα ακομα βιντεο που εχεις ανεβασει. Ολα Super.

Απ'την αλλη γραφεις οτι "...i dont know how to read or write notes, i just play what my heart tells me..."

Πως εμαθες να παιζεις ετσι πιανο? Πες μας μερικες λεπτομερειες για σενα.

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που σας αρεσε παιδια !  :)

 

Απ'την αλλη γραφεις οτι "...i dont know how to read or write notes, i just play what my heart tells me..."

Πως εμαθες να παιζεις ετσι πιανο? Πες μας μερικες λεπτομερειες για σενα.

 

Εκανα ωδειο πριν χρονια, αλλα το να παιζω πιανο απο παρτιτουρα ηταν το χειροτερο μου  ;D , ποτε δεν το ειχα με τα θεωρητικα και ποσο μαλλον τωρα που εχουν περασει χρονια απο τοτε.

Θυμαμαι αμετρητους τσακωμους με την δασκαλα του πιανου μου, αλλα στο τελος τα απομνημονευα και τα επαιζα σωστα. Αν με ρωταγες σε ποιο σημειο στην παρτιτουρα ειμαι δεν ηξερα  ;D

 

Απο πολυ μικρο με θυμαμαι να παιζω με το αυτι, ακουγα κατι - το επαιζα και ετσι δουλευω και τωρα. Η οποια τεχνικη ηρθε με τον καιρο, μονης της.

 

Αυτα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πολυ μικρο με θυμαμαι να παιζω με το αυτι, ακουγα κατι - το επαιζα και ετσι δουλευω και τωρα.

Εδω μαλλον εχουμε την περιπτωση ενος νεου Παπαθανασιου. ;D Ελπιζω και σου ευχομαι να κανεις αναλογη καριερα. ;)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου