Προς το περιεχόμενο

Stel Andre - 2nd round French Guitar Contest entry


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Εφτασε ο καιρος να ανεβασω το νεο μου βιντεο για το δευτερο μερος του French Guitar Contest. Για το δευτερο μερος επρεπε οι 50 φιναλιστ να σολαρουν πανω απο ενα ετοιμο royalty free backing track η να συνθεσουν κατι δικο τους. Προτιμησα το δευτερο. Οποτε σας παρουσιαζω επισημα και το πρωτο δικο μου κομματι. Ελπιζω να σας αρεσει!  Καντε subscribe στο καναλι μου στο youtube κι αν σας αρεσει το βιντεο... thumps up! Τα σχολια σας παντα καλοδεχουμενα!! Cheers people!  ;)

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στέλιο είναι πραγματικά εξαιρετικό! 

 

Τολμώ να πω ότι για μένα είναι ό,τι καλύτερο έχω ακούσει μέχρι στιγμής από σένα. Και χαίρομαι ιδιαίτερα που αυτή τη φορά όλη η σύνθεση είναι δική σου!

Ακούω καθαρές επιρροές από τα 80's στο ρυθμικό κομμάτι και φανταστικές ιδέες στη σόλο κιθάρα. Νομίζω ότι όταν χτίζεις το σόλο σου πάνω σε καλές "πλάτες" (ρυθμικά) θα έχεις ένα άριστο αποτέλεσμα (όπως και έχεις).

 

Συγχαρητήρια λοιπόν και σου εύχομαι να πάρεις την πρωτιά!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο σου εύχομαι καλή επιτυχία  :)

Το κομμάτι σου είναι πραγματικά πολύ καλό και μελωδικότατο  ;)

Απλά εάν γίνεται κάποια στιγμή βάλε το backing track και για μας τους κουλούς  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά εάν γίνεται κάποια στιγμή βάλε το backing track και για μας τους κουλούς  ;D ;D ;D

+1000

 

Κι εγώ ήθελα να το ζητήσω αλλά ντράπηκα.  :-[  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα λογια σας! Το backing δε θελω να το δωσω. Τουλαχιστον οχι ακομα. Μιας και αποτελει το πρωτο μου προσωπικο κομματι (που εννοειται πρεπει να το ξαναγραψω ακομα καλυτερα με μεγαλυτερη ποιοτητα ισως), Καταλαβαινετε ελπιζω  ;D Θα ακολουθησει κι αλλη προσωπικη μου δουλεια στο μελλον. Στα μελλοντικα σχεδια ειναι να ολοκληρωσω ενα προσωπικο δισκο οπου εκει θα φροντισω να εχω ολα τα backing με tabs διαθεσιμα για ολους κι επισης θα φτιαξω καποιο μερος στο καναλι μου με backing tracks διαθεσιμα για το κοινο. Πολυ δουλεια μπροστα οπως καταλαβαινετε!

 

Οπως κ να χει, ευχαριστω πολυ για τη στηριξη! Rock on!!  8)

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω απόλυτα Στέλιο!  :)

 

Να 'σαι καλά και αναμένω με ανυπομονησία, γιατί μου άνοιξες την όρεξη μ' αυτά που έγραψες στο παραπάνω ποστ.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό το κεντρικό θέμα και απίστευτο το κλείσιμο !!! Για το backing τι να πω ήταν γάντι με το σόλο. Θα συμφωνήσω με τον παικταρά που έκανε το top comment.Ωραίο themed αποτέλεσμα.Συγχαρητήρια για τη σύνθεση και καλή επιτυχία !! :D :D Άντε και του χρόνου με τη LAG.Στη σελίδα του διαγωνισμού δεν βλέπω το video μήπως πρέπει να κάνεις submit ?

 

ΥΣ: Η μαύρη ibanez ποιο μοντέλο είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την νικη!!!

 

Θεωρω οτι μια νεα συνθεση θα πρεπει να παιρνει εξτρα ποντους σε σχεση με ενα σολο σε απλο backing track!!! Καμια σχεση το ενα με το αλλο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου