Προς το περιεχόμενο

Cookiez 'Cookie'


FABRICAUDIO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια συνθετική ένδεια είχα καιρό ν' ακούσω. Αλλαγή καμμία, ευφάνταστο break όχι, σόλο σπουδαίο τσ, οπότε  :(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια συνθετική ένδεια είχα καιρό ν' ακούσω. Αλλαγή καμμία, ευφάνταστο break όχι, σόλο σπουδαίο τσ, οπότε  :(

Και να σκεφτεις Νικο οτι σημερα ειναι στα κεφια του... 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοίτα,Νίκο...Από αυτό το μικρό δείγμα φαίνεται οτι εκτελεστικά έχετε δυνατότητες.

Δεν μπορώ να ξέρω ποιό μουσικό στύλ θέλετε ακριβώς να ακολουθήσετε αλλά πρέπει να γίνετε πιο ευφάνταστοι στο γράψιμο σας γιατί το συγκεκριμένο...άστο καλύτερα. :)

Στο δε θέμα του ήχου,παρ' ότι είναι καθαρά υποκειμενικό,ίσως θα βοηθούσε αν είχε περισσότερο όγκο και δυναμισμό.

Αυτά...και σήμερα δεν είμαι στα κέφια μου. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοίτα,Νίκο...Από αυτό το μικρό δείγμα φαίνεται οτι εκτελεστικά έχετε δυνατότητες.

Δεν μπορώ να ξέρω ποιό μουσικό στύλ θέλετε ακριβώς να ακολουθήσετε αλλά πρέπει να γίνετε πιο ευφάνταστοι στο γράψιμο σας γιατί το συγκεκριμένο...άστο καλύτερα. :)

Στο δε θέμα του ήχου,παρ' ότι είναι καθαρά υποκειμενικό,ίσως θα βοηθούσε αν είχε περισσότερο όγκο και δυναμισμό.

Αυτά...και σήμερα δεν είμαι στα κέφια μου. :)

 

 

Το μουσικο μας στυλ ειναι jazz-funk

 

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια συνθετική ένδεια είχα καιρό ν' ακούσω. Αλλαγή καμμία, ευφάνταστο break όχι, σόλο σπουδαίο τσ, οπότε  :(

 

Οτι ειπε ο Νεστορας !!Μου κανει εντυπωση που αν και νεα παιδια  καταπιανεστε με  ενα στυλ που την 10ετια του 70 πολλα αγνωστα γκρουπ προσπαθησαν να στησουν.Οχι μονο στην Χωρα της jazz  και του funk αλλα και εδω στην Ελλαδα .Κανενα απο αυτα δεν ευδοκιμησε .Νικο καλυτερα ν' ασχοληθειτε με κατι που να εχει μελωδικοτητα και  φαντασια .Σαν παιχτες εχετε την τεχνικη καταρτιση αλλα δεν εχετε το παθος και την'' τρελλα '' που περιμενουμε απο τους νεους

μουσικους (δεν γυαλιζει το ματι ρε παιδι μου ;D) Ελπιζω να στρωσετε ''κολο '' και να παρουσιασετε κατι καλυτερο στο μελλον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ειπε ο Νεστορας !!Μου κανει εντυπωση που αν και νεα παιδια  καταπιανεστε με  ενα στυλ που την 10ετια του 70 πολλα αγνωστα γκρουπ προσπαθησαν να στησουν.Οχι μονο στην Χωρα της jazz  και του funk αλλα και εδω στην Ελλαδα .Κανενα απο αυτα δεν ευδοκιμησε .Νικο καλυτερα ν' ασχοληθειτε με κατι που να εχει μελωδικοτητα και  φαντασια .Σαν παιχτες εχετε την τεχνικη καταρτιση αλλα δεν εχετε το παθος και την'' τρελλα '' που περιμενουμε απο τους νεους

μουσικους (δεν γυαλιζει το ματι ρε παιδι μου ;D) Ελπιζω να στρωσετε ''κολο '' και να παρουσιασετε κατι καλυτερο στο μελλον .

 

Ευχαριστω πολυ για το σχολιο Περικλη. Μας αρεσει πολυ η μουσικη που παιζουμε και πιστευω οτι ειναι το σημαντικοτερο για ερασιτεχνες μουσικους που παιζουν δικα τους κομματια. Θελησα να μοιραστω τα κομματια μας με τα μελη του φορουμ οποτε οι κριτικες ειναι καλοδεχουμενες

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την κουβεντα που ειχαμε κανει πριν 2 χρονια εσυ τουλαχιστον μου εδωσες την εντυπωση ''επαγγελματια '' οχι μονο μουσικου αλλα και επιχειρηματια !!!!!!!!! Η μουσικη σας δεν ειναι κακη αλλα στα αυτια μου ειναι παρωχημενη.Νεοι ανθρωποι ειστε προχωρηστε με κατι πιο φρεσκο !!!!!!!!

Δεν ειναι αναγκη να γινεται ''φιρμες'' απλα φτιαχτε φρεσκια μουσικη !!!Καλη επιτυχια παντως σε οτι και αν κανετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου