Προς το περιεχόμενο

Πολιτικά σχόλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Θα γίνουν αύριο με σπόνσορα τη ΖΑΝΑΕ  ;D ;D ;D

 

Εμ τέτοιος είσαι για αυτό σε... υποπτεύομαι  ;D ;D ;D ;D

 

Αν το έκανε ο Λάκης μας πχ που έχει υψηλή αισθητική, θα έβαζε κάνα σαν αυτό που επισυνάπτω.   ;D

 

ΥΓ: Αν το έκανε ο Χάρης μας, θα έχανε το πλάνο γιατί θα του είχε τελειώσει η μπαταρία της κάμερας  ;D  

campbells.thumb.jpg.4a13e835395e97496b54d568a6277525.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

...που έζησαν την ιστορία στα βουνά...

Και που, ολως τυχαιως, ηταν ολοι αριστεροι (αυτοι που ελεγαν τις ιστοριες, οχι αυτοι που ηταν στα βουνα) :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ τέτοιος είσαι για αυτό σε... υποπτεύομαι  ;D ;D ;D ;D

 

Αν το έκανε ο Λάκης μας πχ που έχει υψηλή αισθητική, θα έβαζε κάνα σαν αυτό που επισυνάπτω.   ;D

 

ΥΓ: Αν το έκανε ο Χάρης μας, θα έχανε το πλάνο γιατί θα του είχε τελειώσει η μπαταρία της κάμερας  ;D  

 

Αυτό το λάιφ στύλε του Πέτρου Κωστόπουλου και του ΛΚ μας οδήγησε επαέ και τώρα δεν έχουμε ούτε για Ζαναέ  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φίλε αναρχοαυτόνομε πες και για τη Βίλλα Αμαλία  ;D ;D ;D

 

Τι; ΖΑΝΑΕ και ο Νίκος; Με σοκάρεις τώρα...  ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτό το λάιφ στύλε του Πέτρου Κωστόπουλου και του ΛΚ μας οδήγησε επαέ και τώρα δεν έχουμε ούτε για Ζαναέ  ;D

 

Ναι, αλλά έχεις αναμνήσεις.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που, ολως τυχαιως, ηταν ολοι αριστεροι (αυτοι που ελεγαν τις ιστοριες, οχι αυτοι που ηταν στα βουνα) :P

 

Ποτέ μην υποτιμάς την ικανότητα ενός λογικού/σοβαρού/σκεπτόμενου ανθρώπου να ακούει τους πάντες και τα παντα, αλλα να φιλτραρει και να βγάζει ζουμί όπως του επιτρέπει η παιδεία και η ανατροφή του  :)

 

Πότε χαρακτηρίστηκα Αριστερός ρε παιδιά? Στο τέλος θα βγω και βάζελος (Θου Κύριε) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το «δηλωμενος», σημαινει κατι που δηλωνεις ο ιδιος για τον εαυτο σου.

 

Πχ "Ειμαι κνίτης"

 

Η βλακωδης εντυπωση σου (και αλλων κομμουνιστοφοβικών απομειναριων του 60), δε με κανει δηλωμενο...

 

Κατά την προσφιλή - σε ανθρώπους του ιδεολογικού σου χώρου - τακτική, διαστρεβλώνεις αυτό που έγραψα: είπα "νομίζω δηλωμένος" και όχι "δηλωμένος".  Η λέξη-κλειδί ήταν η λέξη "ξεκάθαρο" και ναι, επιμένω ότι είναι ξεκάθαρο ότι έχεις νοοτροπία κνίτη και μάλιστα του χειρίστου είδους (στις πολιτικές συζητήσεις, όχι πάντα). Νομίζεις πραγματικά ότι θα ασχολιόμουν ποτέ να υποστηρίζω με κάποια ταυτότητα κομματικού μέλους τους φαιδρούς έλληνες πολιτικούς και μου προσάπτεις κομματική συμπεριφορά, ενώ κατ' επανάληψη σε έχω κομψά διορθώσει. Κατά τη γνώμη σου, μέχρι πότε έχεις το δικαίωμα να το κάνεις αυτό;

 

Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να χαλάσω το κλίμα της συζήτησης για να τσακώνομαι μαζί σου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να χαλάσω το κλίμα της συζήτησης για να τσακώνομαι μαζί σου.

 

Το οποίο έχει περάσει σε mood Παρασκευής.  :D

 

 

Αλλά παράλληλα τείνει και προς το expose καθώς έχουν αφεθεί υπόνοιες ότι ο Νίκος μας ασχολείται με τα... κονσερβοκούτια  :o ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την προσφιλή - σε ανθρώπους του ιδεολογικού σου χώρου - τακτική, διαστρεβλώνεις αυτό που έγραψα: είπα "νομίζω δηλωμένος" και όχι "δηλωμένος".  Η λέξη-κλειδί ήταν η λέξη "ξεκάθαρο" και ναι, επιμένω ότι είναι ξεκάθαρο ότι έχεις νοοτροπία κνίτη και μάλιστα του χειρίστου είδους (στις πολιτικές συζητήσεις, όχι πάντα). Νομίζεις πραγματικά ότι θα ασχολιόμουν ποτέ να υποστηρίζω με κάποια ταυτότητα κομματικού μέλους τους φαιδρούς έλληνες πολιτικούς και μου προσάπτεις κομματική συμπεριφορά, ενώ κατ' επανάληψη σε έχω κομψά διορθώσει. Κατά τη γνώμη σου, μέχρι πότε έχεις το δικαίωμα να το κάνεις αυτό;

 

Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να χαλάσω το κλίμα της συζήτησης για να τσακώνομαι μαζί σου.

 

Μα κι εγω δεν ειπα οτι εισαι δηλωμενος. Απλά εχεις ξεκαθαρα νοοτροπια νδιτη.

 

Κι εγω σας εχω διορθώσει πολλες φορες για τον χαρακτηρισμο κνιτης...εσεις εχετε απεριοριστη ασυλια προς ολα τα δίκτυα μονο με 5€?

 

Γενικα, την εχουμε δει ψιλοτσιφλίκι τη φαση ή με φαινεται? ;D

 

Και δεν τσακωνομαστε, διαφωνουμε εντονως επι των πολιτικών θεσεων και εκφρασεων περι αυτων...Κατα τ'αλλα σας αγαπω ολους και γι'αυτο συνεχιζω να συνομιλώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου