Προς το περιεχόμενο

RUSH xanadu live


6string

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσες φορες και να δω αυτο το live δεν μπορω να πιστεψω ποσο μπροστα ειναι η μουσικη τους απο την εποχη τους και στην ελλαδα δεν θα ερθουν ποτε γιατι δεν τους εχουμε στηριξη!!!

 

Rush Exit Stage Left Xanadu 1981 720P [HD]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ανακαλίπτω και γω τώρα

 

Παιδια ειναι πολυ καλη ευκαιρια να ανοιξετε τα ματια σας και τα αυτια σας απο ολες τις αποψεις...αν κανετε μια ερευνα θα δειτε οτι ειναι μπαντα μεγαθηριο και στο ελλαδισταν ακομα να παρουμε χαμπαρι...μιλαω για την μαζα που ακουει τα μεγαλα ροκ συγκροτηματα....τυπου pink floyd,rolling stones k led zeppelin δεν ακουει η δεν ξερει τα δεδομενα των rush!!Ισως απο τις πιο επιδραστικες μπαντες στην μουσικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαω για την μαζα που ακουει τα μεγαλα ροκ συγκροτηματα....τυπου pink floyd,rolling stones k led zeppelin δεν ακουει η δεν ξερει τα δεδομενα των rush!!Ισως απο τις πιο επιδραστικες μπαντες στην μουσικη....

 

Εντάξει, ας κρατήσουμε παρακαλώ την ψυχραιμία μας...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ας κρατήσουμε παρακαλώ την ψυχραιμία μας...  ;D

[/quote

 

χαχαχα!!δεν υπαρχει ψυχραιμια για τετοια θεματα!!προτεινω 1.moving pictures 2.2112 3.fly by night 4.grace under preasure 5.counterparts  και μετα ελα να μου πεις για ψυχραιμια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά θέμα υποκειμενικού γούστου φίλε μου...  ;)

 

σιγουρα ναι αλλα τσεκαρε τα παραπανω και θα καταλαβεις τι εννοω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξέρω τη μπάντα και δεν με ενθουσιάζει, όπως κι εσύ ξέρεις άλλες που δεν σε ενθουσιάζουν αλλά παθιάζουν εμένα...  Μην συμπεραίνεις πως όσοι δεν τους θαυμάζουν απλά δεν τους γνωρίζουν, και όταν τους γνωρίσουν θα δουν το φως και θα ξετρελαθούν... Το βίντεο που έβαλες παραπάνω με άφησε αδιάφορο...τι να κάνουμε...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου