Προς το περιεχόμενο

Orange Tiny Terror Vs Dark Terror ( Video )



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dont blame it on me mate, blame it on Erasmus... ;D ;D

Χωρίς πλάκα, μια από τις καλύτερες ημέρες της ζωής μου...φαντάζεσαι το δίλλημα : να πάω Savatage στη main stage ή Emperor στην black stage???? :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λογω επιθυμιας του metalmike εκανα ενα βιντεο των 2 ενισχυτων και σε bedroom volume χωρις μικροφωνα κτλ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,δε ξερω αν ειναι το μικροφωνο,ο χωρος,το μεγαφωνο,τα αυτια μου αλλα ο ηχος απο το δωματιο ακουγεται ΠΟΛΥ καλυτερα απο το ηχογραφημενο με μικροφωνο...

Φοβερο παιξιμο ρε Αρη...τα συγκριτικα τεστ σου εκαναν καλο τελικα!!!!!!!!

Μου αντιγραφεις και το κουρεμα βλεπω... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,δε ξερω αν ειναι το μικροφωνο,ο χωρος,το μεγαφωνο,τα αυτια μου αλλα ο ηχος απο το δωματιο ακουγεται ΠΟΛΥ καλυτερα απο το ηχογραφημενο με μικροφωνο...

Φοβερο παιξιμο ρε Αρη...τα συγκριτικα τεστ σου εκαναν καλο τελικα!!!!!!!!

Μου αντιγραφεις και το κουρεμα βλεπω... ;D ;D ;D

 

Eνταξει οντως ακουγεται πολυ καλα με το iphone... Εχει και καταπληκτικο μικροφωνο το iphone>.. Οτι και να κανεις εχει αυτοματα φιλτρα που κοβουν τις παραμορφωσεις αν το δυναμωσω πολυ κτλ... Περαν τουτου ειναι και πολυ πιο ουδετερο ετσι... Το μικροφωνο δινει αλλο τονο... Επισης και η isocab δινει αλλο τονο και παει λεγοντας...

 

Για το κουρεμα , δεν αντεξα... Σε εβλεπα τοσο καιρο ποσο ομορφος εισαι ετσι καραφλας και λεω , ε δεν παει αλλο !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το κουρεμα , δεν αντεξα... Σε εβλεπα τοσο καιρο ποσο ομορφος εισαι ετσι καραφλας και λεω , ε δεν παει αλλο

 

Εκανες το πρωτο βημα εξανθρωπισμου!.. ;D

 

το επομενο ξερεις ποιο ειναι..

 

Wet-Shaving-Kit_30517_72c5_l.jpg

 

μετα ο δρομος για τον ΟΡΙΣΤΙΚΟ εξανθρωπισμο ειναι ανοικτος

 

να παψεις να παιζεις καφρομεταλ δηλαδη... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτο το τροπο ηχογραφησης μου ακουστηκε πολυ καλυτερος ο Dark....και τα καθαρα του αλλα κ η παραμορφωση που ηταν πιο σκοτεινη και σφικτομπασσατη!!! ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανες το πρωτο βημα εξανθρωπισμου!.. ;D

 

το επομενο ξερεις ποιο ειναι..

 

Wet-Shaving-Kit_30517_72c5_l.jpg

 

μετα ο δρομος για τον ΟΡΙΣΤΙΚΟ εξανθρωπισμο ειναι ανοικτος

 

να παψεις να παιζεις καφρομεταλ δηλαδη... ;D  

 

 

χα χα... εμ τι να σου κανω ? Ανελαβε με προσωπικα...Και θα δεις τι αλλαγες θα γινουν... Παλια που ημουν ξυρισμενος συνεχεια , δεν μου ειπες ποσο πουτ σου αρεσω... Αν το ηξερα  ::) ::) ::)

 

 

Με αυτο το τροπο ηχογραφησης μου ακουστηκε πολυ καλυτερος ο Dark....και τα καθαρα του αλλα κ η παραμορφωση που ηταν πιο σκοτεινη και σφικτομπασσατη!!! ;D

 

Βασικα δεν ξερω ρε παιδια τι να πω ? Πιστευετε οτι κανω κατι λαθος στην ηχογραφηση με το μικροφωνο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν ξερω ρε παιδια τι να πω ? Πιστευετε οτι κανω κατι λαθος στην ηχογραφηση με το μικροφωνο ?

 

Αρχικά thanks για το video! Δεν κάνεις κάτι λάθος, απλά πιστεύω πως ο καθένας θα έβγαζε διαφορετικό ήχο με μικρόφωνο, ενώ ακούγοντας τον ενισχυτή live από τον ήχο που πιάνει η κάμερα έχεις πιο καλή "εικόνα" για τον ήχο του ενισχυτή! Για την ηχογράφηση ψήφισα Tiny Terror αλλά στο 2ο video μου άρεσε περισσότερο ο Dark Terror!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Βασικα δεν ξερω ρε παιδια τι να πω ? Πιστευετε οτι κανω κατι λαθος στην ηχογραφηση με το μικροφωνο ?

δεν εννοουσα οτι εκανες κατι λαθος, απλα ηθελα να πω 'με αυτο τον τροπο εγγραφης'!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εννοουσα οτι εκανες κατι λαθος, απλα ηθελα να πω 'με αυτο τον τροπο εγγραφης'!

 

Nαι ναι καταλαβα , δεν παρεξηγησα απλα λεω μηπως υπαρχει καποια προταση για τις μελλοντικες ηχογραφησεις ... Παντως ετοιμαζω κατι ωραια τεστακια... Ελπιζω να σας αρεσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου