Προς το περιεχόμενο

fender vs gibson



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα και ο τίτλος του θέματος είναι πολλά υποσχόμενος!!  :P

 

Εντάξει σε καταλαβαίνω αλλα αν μπούμε σε διαδικασία να συγκρίνουμε τις 2 εταιρίες σε κάθε price range ως προς την ποιότητα κατασκευής θα καταλήξουμε σε συμπεράσματα που πάλι θα απογοητευτούν τους gibsonαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εντάξει σε καταλαβαίνω αλλα αν μπούμε σε διαδικασία να συγκρίνουμε τις 2 εταιρίες σε κάθε price range ως προς την ποιότητα κατασκευής θα καταλήξουμε σε συμπεράσματα που πάλι θα απογοητευτούν τους gibsonαδες

 

Ναι,αλλα κι εσυ gibson θελεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,αλλα κι εσυ gibson θελεις...

 

Η Gibson που ονειρεύομαι εγω κοστίζει όσο ο soldano η charvel star σου και το αυτοκίνητο σου μαζί .

 

Το σόλο τελικά θα το παίξεις η θα με πρηξεις ; Ρε γιδι μια μέρα θα με παρακαλας να παίξεις 2 νότες σε ενα μου τραγούδι και θα σου λέω : κοιτά έχω μια πρόταση για συνεργασία με τον Eddie και δεν γίνεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Gibson που ονειρεύομαι εγω κοστίζει όσο ο soldano η charvel star σου και το αυτοκίνητο σου μαζί .

 

Το σόλο τελικά θα το παίξεις η θα με πρηξεις ; Ρε γιδι μια μέρα θα με παρακαλας να παίξεις 2 νότες σε ενα μου τραγούδι και θα σου λέω : κοιτά έχω μια πρόταση για συνεργασία με τον Eddie και δεν γίνεται .

 

Εγω οτι ονειρευομουν το εχω παρει σχεδον...ειμαι ολιγαρκης...να παρεις μια standard ρε...σιγα τα ωα...φτηνο κουπι=καλυτερο απο ακριβο κουπι... ;D ;D

Μεχρι να διαλεξω εγω τραγουδι,σολο δε ξαναπαιζω...αλλωστε το τραγουδι που ηχογραφεις δεν εχει σολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο ωραιο θεμα και το χαλασατε....

 

Που ειναι ο χαμος?

που ειναι οι κοντρες?

 

Δηλαδη θα εχουμε μονο τον Αρη και τον Blackie να ξεκατηνιαζονται για ενα σολο κομματιου ενω δεν εχει σολο το κομματι...?

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο ωραιο θεμα και το χαλασατε....

 

Που ειναι ο χαμος?

που ειναι οι κοντρες?

 

Δηλαδη θα εχουμε μονο τον Αρη και τον Blackie να ξεκατηνιαζονται για ενα σολο κομματιου ενω δεν εχει σολο το κομματι...?

 

Είδες του δίνω την δυνατότητα να βάλει σόλο εκεί που δεν υπάρχει . Δηλαδή τόση ελευθερία ποιος άλλος κιθαρομουσκοπαραγωγος δίνει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Gibson που ονειρεύομαι εγω ...

 

Τι... Τιιιι!?!?! Gibson?!?! Αϊ παγαινε απο δω ρε! ;D Και σε ειχα σε εκτιμηση.

Λοιπον τερμα. Για σενα Dean η B.C. rich τα αλλα ειναι οδοντοκρεμες 8)

 

Με αυτα που γραφεις σιγα μην παιξει σολο :P

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες του δίνω την δυνατότητα να βάλει σόλο εκεί που δεν υπάρχει . Δηλαδή τόση ελευθερία ποιος άλλος κιθαρομουσκοπαραγωγος δίνει ;

 

Κιθαριστες...οταν τους λες μην βαλεις σολο βαζουν οπου βρουν κενο και οταν τους πεις "βαλε" δεν βαζουν!!  ;D ;D ;D

 

εγω παλι δεν εχω fender strat εχω τελε (squier) εχω και gibson, σε ποια κατηγορια μπαινω??

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι... Τιιιι!?!?! Gibson?!?! Αϊ παγαινε απο δω ρε! ;D Και σε ειχα σε εκτιμηση.

Λοιπον τερμα. Για σενα Dean η B.C. rich τα αλλα ειναι οδοντοκρεμες 8)

 

Με αυτα που γραφεις σιγα μην παιξει σολο :P

 

Εγω είμαι ντελικατος καφρος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου