Προς το περιεχόμενο

Relicing a PRS - ποιός αντέχει να το δει μέχρι τέλος?


kkmspm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης για κάποιο λόγο πάντα μου έρχεται στο μυαλό ένας παραλληλησμός με κάτι τύπους που στα early 90s έπαιρναν το φιατάκι τους και πήγαιναν και το πέρναγαν μέσα απο ότι λάσπη και σκόνη έβρισκαν ωστε να φαίνεται σαν να τερμάτησε μόλις στο paris-dakar.

 

Παλιά αυτά.

 

Κυκλοφορούν πλέον ταινίες αυτοκόλλητες, καφέ κυρίως χρώματος και ακανόνιστου σχήματος. Τις κολλας στο SUV που ακόμη ξεχρεώνεις 7 χρόνια αφού το αγόρασες και πετυχαίνεις τη μόστρα που θεωρείς πως χρειάζεσαι.

 

Δεν κάνω πλάκα, το έχω δει κάπου στο διαδίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο ιδιοκτήτης είναι πιθανότατα μια ταραγμένη ψυχή.

Μπα, ας μην του δώσουμε το άλλοθι της ψυχικής διαταραχής. Είναι απλά βλαμμένος.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αν μου αρέσει το τελικο αποτέλεσμα μιας reliced PRS....

Είμαι πάντως ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι ΔΕΝ μου αρέσει η εικόνα μιας ολοκαίνουργιας απαστράπτουσας PRS με κρίση ταυτότητας  :)

Χωρίς πλάκα, ουδέποτε συμπάθησα τις εν λόγω κιθάρες (αισθητικά. Παικτικά είναι μια χαρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το ίδιο ισχύει για όλα τα πράγματα.

Για τα πετρο- πλυμένα jeans ας πούμε. ;D ;D ;D ;D

Η τεχνητή  παλαίωση είναι ……..απλά έλλειψη γούστου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος είναι εγκληματίας και πρέπει να δικαστεί για τις πράξεις του (κατά προτίμηση στη Νυρεμβέργη ;D)

 

Εϊναι κάτι τέτοιες στιγμές που απορώ τι θα σκεφτόμαστε για κάτι τέτοιες μόδες σαν το relicing σε 10 χρόνια απο τώρα. :-[

 

+1000

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relicing μόνο σε Fender και Gibson μετράει. Σε όλες τις άλλες απλά "δεν κολλάει".

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relicing μόνο σε Fender και Gibson μετράει. Σε όλες τις άλλες απλά "δεν κολλάει".

θα συμφωνησω...εγω παντα χαλβαδιαζα την zakk wylde rebel les paul custom με τα καψιματα κ τα καπακια μπυρας....μαλιστα ειναι κ μια απο τις αγαπημενες κιθαρες του zakk...

περυσι επειδη ειχα κεφια εφτιαξα μια,αλλα δεν μπορω να της κανω Relicing,δε μου παει η καρδια... :P :P

fbb4a51c.thumb.png.cfdefc99b2d5ce49a75d68403ec8cbe8.png

zakk_rebel_project.thumb.jpg.7e4cacb1e58fcb3c30cb23f28a3c5365.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το relicing μόνο σε Fender και Gibson μετράει. Σε όλες τις άλλες απλά "δεν κολλάει".

 

+2112

 

φαντασου μια Ibanez.....

 

παντως ο τυπος εκανε μια ασχημη κιθαρα ακομα πιο ασχημη..... ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου