Προς το περιεχόμενο

Audiobreed - I Don't Care


tesoner7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα αντέξω θα σας το πω....ειλικρινά σέβομαι τις προσπάθειές σας και το ότι κάνετε ακριβώς αυτό που θέλετε....αλλά ρε παιδιά τόσο ίδιοι με planet of zeus δεν είναι λίγο κρίμα για τους κόπους σας...εφόσον υπάρχουν οι planet ακόμη στην ελληνική σκηνή, και θα υπάρχουν για πολύ ακόμη...

 

Υ.Γ. 'Eχει γεμίσει η Aθήνα stoner μπάντες 15 χρόνια μετά το stoner...(επίσης ακούω stoner αρκετά δεν έχω κάτι με το είδος της μουσικής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το κομμάτι παιδιά, πολύ δυνατό, με πολύ ωραία riff.

Αυτό το πιατίνι που διαρκώς ακούγεται τόσο πολύ, έτσι πρέπει να είναι; Εμένα πάντως λίγο με "ενόχλησε".

 

Μπράβο και πάλι για την προσπάθειά σας!!!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αντέξω θα σας το πω....ειλικρινά σέβομαι τις προσπάθειές σας και το ότι κάνετε ακριβώς αυτό που θέλετε....αλλά ρε παιδιά τόσο ίδιοι με planet of zeus δεν είναι λίγο κρίμα για τους κόπους σας...εφόσον υπάρχουν οι planet ακόμη στην ελληνική σκηνή, και θα υπάρχουν για πολύ ακόμη...

 

Υ.Γ. 'Eχει γεμίσει η Aθήνα stoner μπάντες 15 χρόνια μετά το stoner...(επίσης ακούω stoner αρκετά δεν έχω κάτι με το είδος της μουσικής)

 

Φίλε AntonyRandy, το stoner όπως λες εχει αναβιώσει τωρα τελευταία στην ελλάδα, όπως και στο εξωτερικό και εχουν βγει πολλές μπάντες με εππιροές από την stoner σκηνή είτε εχουν ξανα βγεί μπαντες στο προσκύνιο οι οποίες είχαν ξεχαστεί. Εμείς δεν θεωρούμε πως παίζουμε stoner αλλά έχουμε εππιροές από αυτό είδος. Όσο για το αν έχουμε ομοιότητες με τους planet πρώτη φόρα μας το λένε. Ισως να έχεις δικιο. Εχουμε κοινές εππιροες και πάνω κάτω σαν μουσική δεν είμαστε μακριά. Αλλα αυτό θα μπορέσεις να το συμπεράνεις καλύτερα οταν κυκλοφορήσει ο δίσκος μας και ακούσεις ολοκληρωμένα τη μουσικη μας. Το ότι υπαρχουν οι planet ακόμη και θα υπαρχουν, ετσι και πρίν από αυτούς υπήρχαν και θα υπάρχουν μπαντες όπως οι Nightstalker, Lord 13 κτλ.

 

Audiobreed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν είναι τυχαίο που αναβιώνει. Ειδικά σε τέτοιες εποχές προβλέπεται ένας θόρυβος που θα προσομοιάζει στους ήχους της φάμπρικας. Έτσι, όταν ένα μεγάλο ποσοστό των θιασωτών της καταλήξει εκεί, η φάμπρικα θα φαντάζει σαν μέρος οικείο και αγαπημένο.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μπραβο στην μπαντα κι ενα πολυ μεγαλο μπραβο στον τραγουδιστη σας!

Ερμηνεια που μου θυμιζει Phil Anselmo! Thumbs up

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου