Προς το περιεχόμενο

A dorian funk jam


dvat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μοιράζομαι μαζί σας ένα πρόσφατο jam.. Παίζω με το guitar rig και η ηχογράφηση έγινε με την καμερούλα του mac.. Ο ήχος έχει 'θέμα', το ξέρω..  :'( :'(

 

Ωστόσο... Τηρώ την παράδοση!!! Μπορεί να μην έχω κουβέρτα με λουλουδάκια αυτή την φορά, έχω όμως μια υπάροχη κουρτίνα γεμάτη λουλούδια...  ;D ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το κρυψες αυτο ρε Μητσο?

Μεχρι τη μεση ειναι καλο,με καποια λιιιγο αμηχανα σημεια.

Μετα το 1,25 και οσο περνα η ωρα "λυνεσαι" και παιζεις μερικα πολυ ωραια πραγματα,ειδικα απο το 1,35 εως το 1,50-οπως θα οριζε χρονικα κι ο αγαπητος Σουηδος-τα σπαει για τα γουστα μου.

Λιγο "καπως" ο ηχος(του βιντ)-ο δικος σου ωραιος ειδικα εκει που αλλαζεις μαγνητη-βγαινει παντως συμπερασμα,ωραιος ομως ο τοιχος,μ αυτη την κουρτινα τη λουλουδατη.

Αξιος!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος ο αυτοσχεδιασμός!

Είχες πολύ ωραίες φράσεις στο σόλο σου και ο ήχος σου μου άρεσε επίσης πολύ.

Το μόνο αρνητικό...ο ήχος του βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το κρυψες αυτο ρε Μητσο?

Μεχρι τη μεση ειναι καλο,με καποια λιιιγο αμηχανα σημεια.

Μετα το 1,25 και οσο περνα η ωρα "λυνεσαι" και παιζεις μερικα πολυ ωραια πραγματα,ειδικα απο το 1,35 εως το 1,50-οπως θα οριζε χρονικα κι ο αγαπητος Σουηδος-τα σπαει για τα γουστα μου.

Λιγο "καπως" ο ηχος(του βιντ)-ο δικος σου ωραιος ειδικα εκει που αλλαζεις μαγνητη-βγαινει παντως συμπερασμα,ωραιος ομως ο τοιχος,μ αυτη την κουρτινα τη λουλουδατη.

Αξιος!

 

 

 

+1  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου