Προς το περιεχόμενο

At home with Joe Bonamassa


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ναι αλλα αυτο δεν συγχωρειται ευκολα  ;D

 

 

 

Καλά ρε συ,  νταξ ναούμε…δίπλα στον Slash μέχρι και ο Φέρμας φλώρος δείχνει  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Που γυριστηκε το βιντεο? Στο σπιτι του ή στο Thomann, στο τμημα με τις κιθαρες? ;D

 

Άν δεις το τμήμα με τις κιθάρες στο Thomann και μετά το τμήμα συναρμολόγησης διαστημικών λεωφορείων της ΝΑΣΑ, ε καμια διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σταματήστε... όχι άλλο... Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια ανέχεια, μου μαυρίζει η ψυχή  ;D

 

Τέτοια εξαθλίωση; Πως ζει έτσι ο άνθρωπος... Τα πετάλια στοιβαγμένα... οι κιθάρες παλιές... οι ενισχυτές αρχαίοι  :'(  ;D

 

 

Να βάλουμε κάνα φράγκο ρε παιδιά, να του πάρουμε μια καινούργια κιθάρα του παιδιού  ;D   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ,  νταξ ναούμε…δίπλα στον Slash μέχρι και ο Φέρμας φλώρος δείχνει  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

καλα στη συγκεκριμενη φαση της ζωης του,ακομα κ διπλα στο B.Gates παλι φλωρος θα φαινοταν!!! ;D

 

Ασχετο αλλα σε καποιεσ φωτο δε μοιαζει με τον ηθοποιο:

 

281x211.jpg.39d47579ced09a5a660f2dd1885a9964.jpg

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου ένα παράξενο πράγμα με αυτόν τον Μποναμάσα. Είναι εξωφρενικός παίχτης, τραγουδάει ωραία και έχει γράψει και μερικά πολύ καλά τραγούδια. Δε μου κάνει κλικ με τίποτα όμως, όσο κι αν το προσπάθησα.

 

Απόλυτα λογικό μου ακούγεται...γούστο λέγεται και συμβαίνει σε όλους μας ;)

Εγώ πάλι δεν μπορώ να ακούσω Σατριανι, Βάι κλπ βιρτουόζους αλλά λατρέυω Πετρούτσι και .....Μαλμστιν (θου φυλακην κύριε...)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ,  νταξ ναούμε…δίπλα στον Slash μέχρι και ο Φέρμας φλώρος δείχνει 

Ώπα. Πάρτο ανάποδα. Θα βάλουμε τώρα τα καρτούν δίπλα στους Άντρες .......

 

Σε αυτό που έχεις δίκιο είναι ότι ο Μποναμασούλης το δουλεύει.

 

Είναι πάρα πολύ καλός κιθαρίστας αλλά το πράγμα σταματάει απότομα εκεί. Αλλά ετούνος δεν μασάει καθότι προσπαθεί να το σπρώξει παραπέρα και μπράβο του.

 

Φωνή δεν έχει ούτε για να ταΐσει τις κότες αλλά έστρωσε τον κώλο του κάτω και έκανε επιμελώς ολα τα μαθήματα του και μπορεί πλέον και τα λέει αξιοπρεπώς.

 

Το attitude και το στυλ του δεν θα μπορούσε να τρομάξει ούτε την Bambi αλλά το πάλεψε από δω, το πάλεψε από κει, τα πε εκτενώς με τον στυλίστα και τον καθρέφτη του, έφαγε καμιά φάπα από τον Hughes και κούτσα κούτσα το φερε λίγο στα ίσα.

 

Τι να κάνουμε. Σε μερικούς ο Θεός τους το πετάει με κουβάδες (και το πετάνε στην αποχέτευση) και σε άλλους στάζει σταγόνες και αυτοί φυτεύουνε δάση. Και εκτιμώ ιδιαίτερα την δεύτερη κατηγορία.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τα πετάλια στοιβαγμένα...

 

Εκεί θέλει ακόμα ένα ράφι στο ερμάριο ;D ;D ;D

 

@ noe13 του φέρνει λίγο  ;D ;D ;D

 

Ώπα. Πάρτο ανάποδα. Θα βάλουμε τώρα τα καρτούν δίπλα στους Άντρες .......

 

 

 

Ε , νομίζω ήταν σαφες το καθ΄υπερβολήν σχήμα  ;D ;D

 

Και εκτιμώ ιδιαίτερα την δεύτερη κατηγορία.....

Και εγώ...πολύ...και το δήλωσα.

Το ίδιο λέμε ακριβώς, εγώ το "είπα" με video, εσύ με λέξεις. ;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου ένα παράξενο πράγμα με αυτόν τον Μποναμάσα. Είναι εξωφρενικός παίχτης, τραγουδάει ωραία και έχει γράψει και μερικά πολύ καλά τραγούδια. Δε μου κάνει κλικ με τίποτα όμως, όσο κι αν το προσπάθησα.

 

Συμφωνώ απολύτως. Νομίζω ότι φταίει το γεγονός ότι δεν έχει αναγνωρισιμότητα στο παίξιμό του, είτε λόγω ήχου είτε λόγω παιξίματος.

 

Επίσης ο bnmssa ό,τι και να κάνει "μπούλης" παραμένει. Όχι στο βάρος αλλά στη φάτσα / στυλ. Πάντως, οφείλω να ομολογήσω ότι είναι ο σύγχρονος κιθαρίστας που ακούω περισσότερο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε , νομίζω ήταν σαφες το καθ΄υπερβολήν σχήμα  ;D ;D

Ναι μωρέ, το ξέρω. Απλώς για να λέμε.

 

Το ίδιο λέμε ακριβώς, εγώ το "είπα" με video, εσύ με λέξεις. ;) :D

Είσαι οπτικός και είμαι λογοτεχνικός.

Ασε που δε βλέπω βιδεο από το κρατητήριο....  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Kαι αναγνωρίσιμο παίξιμο έχει, και ηχάρα έχει, και στυλάτος-άνετος είναι on stage, και εκτός εκτός από gear geek φαίνεται και πολύ ευχάριστος τύπος...

 

  Μακράν ο αγαπημένος μου ''νέος'' κιθαρίστας (δηλαδή η γενιά των τωρινών 35άρηδων-40ρηδων όπως Mayer, Kotzen κτλ), όχι ότι δεν είναι παιχταράδες οι υπόλοιποι, απλά ο Joe είναι ''ταγμένος'' σε αυτό το είδος που μου αρέσει πολύ..

 

  Δεν ξέρω αν έχει το attitude που ''τρομάζει''...πάντως ο κύριος δίπλα στη φωτό δίπλα του (ο οποίος στάζει μέλι για τον Joe παρεπιπτόντως) με το ξεχειλίζον attitude και style με τρομάζει που δεν έχει τίποτα το ενδιαφέρον να επιδείξει από το μακρυνό 1991... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου