Προς το περιεχόμενο

studio για προβα-ηχογραφηση


babisgibson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας..δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος για τετοιου ειδους ερωτησεις αλλα μπορει καποιος αν ξερει να μου πει κανα στούντιο καλο με ενισχυτές για μεταλ ,ντραμσ με διμποτο και λογικες τιμες κοντα στο κεντρο >>???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχουν ανοίξει άλλα 3473498756 συζητήσεις με το ίδιο θέμα...

Επίσης υπάρχουν άλλα τόσα στούντιο XD

Το κοντά στο κέντρο είναι και αυτό παράξενο  ;D

 

Ξέρω ένα απίθανο στο Ν. Κόσμο (πλησίον μετρό Δάφνης) αν σε βολεύει.

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ ποιά είναι στην περιοχή που θες και μετά ψάξ'το σύμφωνα με αυτά που θες να σου παρέχουν. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη λιστα το μονο που λεει ειναι διευθυνσεις και τηλεφωνα. Ουτε εξοπλισμο λεει ουτε τιποτα. Ασε που μπορει να μαθει και απο αλλους για την συμπεριφορα προς τον πελατη ή και διαφορες αλλες εμπειριες που μορει να υπαρχουν για το καθε στουντιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας..δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος για τετοιου ειδους ερωτησεις αλλα μπορει καποιος αν ξερει να μου πει κανα στούντιο καλο με ενισχυτές για μεταλ ,ντραμσ με διμποτο και λογικες τιμες κοντα στο κεντρο >>???

Για ποιο κέντρο μιλάμε;  ???

 

Πάντως στο link που παρέθεσε ο Earendil, μπορεί να βρει το παλικάρι τα στούντιο που τον ενδιαφέρουν, στην περιοχή που τον ενδιαφέρουν και να πάρει τηλέφωνο να ρωτήσει αυτά που θέλει να μάθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν ξερει να μου πει κανα στούντιο καλο με ενισχυτές για μεταλ ,ντραμσ με διμποτο και λογικες τιμες κοντα στο κεντρο >>???

 

Ισως μπορεσουμε να βοηθησουμε περισσοτερο εαν πεις τι οριζεις εσυ καλους ενισχυτες.

Πχ για μενα μπορει να ειναι ενας Randall καποιος bugera, η ακομα καποιο marshallακι dxf.

 

Οσο για το πεταλι θα ελεγα ο ντραμερ σου να παρει το δικο του. ;)

 

 

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου