Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμίζομαι και τρελένομαι και θελω την γνωμη σας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα αδέρφια νοιζάδες , αποφάσiσα να αναβαθμίστω γενικά απο οργανα και 3-4 καλα ακριβα πεταλια που θα με συντροφευσουν για αρκετα χρόνια μετα απο reviews και μπολικο youtube στην αρχή είχα καταληξει απο overdrive στο Maxon OD-808 , έλα ομως που έκατσε το fuzz Fulltone 69 MKII ενα ελαφρύ fuzz και αναρωτιεμε αν fuzz & tubescreamer είναι παρεμφερή (μιλαω για το συγκεκριμενω fuzz)  θα  μπορουσε ασπούμε  να συνδιαστεί και με καποιο screamer ή θα είναι too much?  η μουσικη που ασχολουμε ειναι blues και μαζί με αυτά θα πάω και για strat 60s classic με τους 69 καθως έχω και μια τέλε με  texas special.

θα ήθελα γνωμες με τι πεταλια μπορώ να ταιριαξω  to full tone69  , πχ θα με ενδιεφερε και ένα καλο octaver το οποιο θα χρησιμοποιηθεί και για το μπασσο μου. και για να κλείσω έχω βάλει στη λίστα του θωμα και το boss dd-7 / EBS Multi Compressor για το μπασσο κυρίως , ενα Korg Pitchblack για κουρδιστηρι και για να τελειώνω  αυτην την καμπινουλα  με κάποιο καλόυτσικο ηχείο μεχρι 70 80 γιουργια  αυτα τα ολίγα..  ;D

 

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αναρωτιεμε αν fuzz & tubescreamer είναι παρεμφερή

 

δεν εχουν απολυτως καμμια σχεση.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου