Προς το περιεχόμενο

Απορια για korg extreme


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους,εχω ενα προβληματακι με το extreme,οταν βγαζω την καρτουλα για να φορτωσω ενα σετ π.χ, μετα οταν την ξαναβαζω δεν μπορω να τη δω και ξανανοιγω το οργανο για να μπορεσω να την ανοιξω,κατι κανω λαθος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους,εχω ενα προβληματακι με το extreme,οταν βγαζω την καρτουλα για να φορτωσω ενα σετ π.χ, μετα οταν την ξαναβαζω δεν μπορω να τη δω και ξανανοιγω το οργανο για να μπορεσω να την ανοιξω,κατι κανω λαθος??

Στο m3 που έχω υπάρχει εντολή scan usb devices στο media info.Φαντάζομαι πως κάτι παρόμοιο θα υπάρχει και στο extreme.Πάντως είναι λογικό να μην την αναγνωρίζει απευθείας,χωρίς να κάνεις κάτι δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το manual του Extreme:

 

Immediately after use, CompactFlash or Microdrive

media may be at a high temperature. Before removing the

media, power-off the TRITON Extreme and allow the temperature

to cool down.

 

Οπότε όσον αφορά την κάρτα compact flash κάθε φορά πριν τη βγάλεις θα πρέπει να κάνεις save αυτά που θες και να κλείνεις το όργανο πριν τη ξαναχρησιμοποιήσεις για να φορτώσεις καινούργια πράγματα, έτσι μάλλον λειτουργεί το σύστημα αποθήκευσης.

 

Ας διαφωτίσει και κάποιος που έχει το όργανο.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου