Προς το περιεχόμενο

RME DIGI9652 drivers-ζητουνται..


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,καλη δροσα ευχομαι (Απο Τριτη ειπανε..)

 

Λοιπον μια ωραια πρωια ο υπολογιστης δεν εβλεπε την συγκεκριμενη καρτα(το Cubase δηλαδη,οταν ηθελα ν αλλαξω ASIO...) που εχω εγκατεστημενη επανω,την ειχα παρει μεταχειρισμενη αλλα δουλευε αψογα εδω και ενα χρονο.

Ψαχνω λοιπον drivers στο site της RME τους κατεβαζω,κανω την διαδικασια που πρεπει (ειναι οδηγουμενη απο τον χρηστη και οχι απλοι drivers βαλε και βουρ...)αλλα..δεν κανουν...

 

Βλεπει την DIGI9652 στις εγκατεστημενες συσκευες αλλα δεν εχει προγραμμα οδηγησης προφανως.(?)

Εντωμεταξυ θυμαμαι,πως το παιδι απο τον οποιο την πηρα μεταχειρισμενη,μου ειχε στειλει λινκ για drivers αλλα οχι απο το επισημο της RME... :-\ αρα...κατι παιζει.

Κι εχω σβησει και το μειλ του,το τηλ του...

 

Αν καποιος ξερει κανενα λινκ να δοκιμασω τιποτα drivers ή μπορει να βοηθησει,θα του ημουν υποχρεος.. :)

 

Α! Εχω Windows XP sp2.. ;)

 

Eυχαριστω!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ spunky!

Δυστυχως αυτον δοκιμασα και δεν... :-\

 

Μηπως παιζει τιποτα αλλο με τον υπολογιστη? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιό λογικό είναι να παίζει κάτι με την κάρτα παρά με τον Η/Υ. Στη θέση σου θα την έβγαζα από το slot της (PCI δεν είναι??), θα την καθάριζα στο σημείο επαφής με το slot της μητρικής και είτε θα την έβαζα πίσω είτε θα την έβαζα σε άλλο PCI slot.

 

Οι drivers δεν χάνονται έτσι απλά...κάτι άλλο παίζει.

And isn't it ironic, don't you think?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι drivers δεν χάνονται έτσι απλά...κάτι άλλο παίζει.

Σωστο.Την καρτα τη βλεπει στις εγκατεστημενες συσκευες(τουλαχιστον την εχει αλλα με (?) ερωτηματικο. :-\

Εντωμεταξυ,ετσι για το τεστ,την εβγαλα και  την ξαναεβαλα στο slot.(σε αλλο δεν δοκιμασα)

Επισης θυμαμαι οτι παλι μετους επισημους drivers δεν ειχα βγαλει ακρη και

 

Εντωμεταξυ θυμαμαι,πως το παιδι απο τον οποιο την πηρα μεταχειρισμενη,μου ειχε στειλει λινκ για drivers αλλα οχι απο το επισημο της RME... :-\ αρα...κατι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου