Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Στο Home Studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φωτος ειναι αναποδα... :P

 

Οχι, δεν ειναι. Η πρωτη δειχνει οτι ολα δουλευουν καλα, οποτε απλα το PC δεν τραβάει. Η δευτερη δειχνει οτι καποια συσκευη καταστρέφει την ομαλη λειτουργια, οποτε αν τη βρεις και την απενεργοποιήσεις σωθηκες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ξερω να βαζω τις ραμ μονος μου τις εβαλα και ο επεξεργαστησ είναι κάτω απο τον μεγάλο ανεμιστήρα το ξεκουμπωνεις και βαζεις το άλλο και πρεπει να το κρατας και προσεχτηκα γιατι μπορει να χαλασει με τα ηλεκτροδια στα χερια μας κατι τετοια περιεργα...Εδω ο άλλος έμαθε απο το youtube  να παιζει πιανο δεν θα μάθω εγώ πως να αλλάξω τα μαραφέτια:))))  Γ

 

Για δες την φώτο πάμε για αγορά μάλλον!!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙ ΧΧΑΧΑΧΑ

Checkerssss.thumb.jpg.7a44f5808a8ffeed4a9abe2fc5d3e827.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν ειναι. Η πρωτη δειχνει οτι ολα δουλευουν καλα, οποτε απλα το PC δεν τραβάει.

Ακριβως. Οποτε, που κολλαει το σχολιο απο κατω "...τότε πας για αγορα"?

Αν ειναι Οκ, γιατι να παει για αγορα?...

 

 

 

 

 

κουράστηκα..... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Πάμε για αγορα  ;D

 

Αφού δεν τραβάει ρε watefall, για αγορα δε θα παει;

 

 

Πάντως είναι πραγματικά πολύ παράξενο. Με PC στο... 25% του δικού σου (επαναλαμβάνω στο 25% του δικού σου, τέσσερις φορες πιο αργό) πριν καποια χρόνια βγάζαμε project με 50+ κανάλια. Δεν κάνω πλάκα.

 

Για να μη μιλήσω για PC με τα δικά σου πάνω κάτω χαρακτηριστικά, που πάνε τα sampler και τα vsti σύννεφο.

 

Για μένα κάτι δεν πάει καλά, δεν είναι λογικό να έχεις αυτό το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν τραβάει ρε watefall, για αγορα δε θα παει;

Εγω αν το ειχα μπροστα μου τωρα θα το πεταγα απ'το παραθυρο. Ρε τι τραβαμε με το συγκεκριμενο PC.... ;D

 

Ξερω να βαζω τις ραμ μονος μου τις εβαλα και ο επεξεργαστησ είναι κάτω απο τον μεγάλο ανεμιστήρα το ξεκουμπωνεις και βαζεις το άλλο και πρεπει να το κρατας και προσεχτηκα γιατι μπορει να χαλασει με τα ηλεκτροδια στα χερια μας κατι τετοια περιεργα...

Ναι....δεν ειναι ακριβως ετσι. :P Εδω μιλαμε για αλλαγη και μητρικης, οποτε πρεπει να φτιαξεις νεο PC πανω στην νεα μητρικη, η μητρικη να κουμπωνει καλα στο κουτι και και...

Εχεις κανενα φιλο που να ξερει να "χτίζει" PC?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως συνεχίζω να πιστεύω οτι φταίει η κάρτα ήχου μου pickarei το Αsio time usage και μετά πιέζει και τον επεξεργαστή και χτυπάει κανα 60% και η ράμ επίσης αλλά κάτι θα ξέρετε παραπάνω σίγουρα λοπόν περιμένω προσφορές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα φιλαράκι θα του πω να έρθει να με βοηθήσει θα το φτιάξουμε δεν με απασχολεί αυτό προς το παρόν θα τα βρούμε αυτό:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μετά από τα σημερινά  ;D δεν μπορώ να αποκλείσω και το ενδεχόμενο της κάρτας. Βρες καμια άλλη κάρτα από κανα φιλο να κανεις δοκιμη, πριν δώσεις λεφτά αλλού. Η CPU σου είναι καλη, θεωρητικα θα επρεπε να σε καλύπτει, βρες πρωτα το προβλημα, ή τουλαχιστον απεκλεισε την καρτα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου