Προς το περιεχόμενο

τραγούδια για σχολική προσευχή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου πε η καθηγήτρια να παίξω κάτι στη σχολική προσευχή την Παρασκευή μπροστά από 360(χοντρικά) άτομα. όπως καταλαβαίνετε έχω ξεμείνει από ιδέες για το τι να παίξω. ΟΠΟΤΕ, θέλω κάτι σε ελληνικό κατά προτίμηση, αλλά και ξένο δε πειράζει, που να είναι γνωστό. κάτι σε στυλ Σιδηρόπουλου ή Άσιμου. να μπορεί να εκτελεστεί με μια κιθάρα και φωνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

... κάτι σε στυλ Σιδηρόπουλου ή Άσιμου. να μπορεί να εκτελεστεί με μια κιθάρα και φωνή.

Κάποια ωραία για κιθάρα και προσευχές έχει κι ο Τζιμάκος.....

.

.

.

Μας δουλεύεις;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ "προχω" σχολειο ειστε εσεις!!  ;D  :P  Θα το πεις μετα την προσευχη? Δεν καταλαβα τι ακριβως παιζει!!!  ???   

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μας δουλεύεις;

Γιατί να μας δουλεύει βρε Κώστα. Παιδί του σχολείου είναι.

 

Πάντως στο θέμα, δεν είναι τι θα σου πει ο καθένας εδω μέσα... αλλά τι μπορείς εσύ να πεις και τι περιμένει η δασκάλα σου. Ψάρεψε την "τι σας αρέσει" π.χ. και αν δεν βρεις ύφαλο, πες ένα που να ξέρεις εσύ να λες ΚΑΛΑ. Αρκει να μην είναι για τον σατανά...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μας δουλεύει βρε Κώστα. Παιδί του σχολείου είναι.

 

Πάντως στο θέμα, δεν είναι τι θα σου πει ο καθένας εδω μέσα... αλλά τι μπορείς εσύ να πεις και τι περιμένει η δασκάλα σου. Ψάρεψε την "τι σας αρέσει" π.χ. και αν δεν βρεις ύφαλο, πες ένα που να ξέρεις εσύ να λες ΚΑΛΑ. Αρκει να μην είναι για τον σατανά...

.            η καθηγήτρια είχε πει πως οι maiden είναι αταλαντοι και κνς δε θα τους ξέρει σε λίγα χρόνια, οπότε καταλαβαίνεις. πάντως εγω έχω ιδανική χροιά για Σιδηρόπουλο άσιμο και αλλα τέτοια. για όσους δεν κατάλαβαν το όλο event μαζέυεται όλο το Γυμνάσιο στο θέατρο, λέμε ένα Πατερ Ημών και μετα κάποιος παίζει μουσική. τώρα αυτός είμαι εγω

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από προσευχή εγώ θα έλεγα το Ερωτικό από τις Μουσικές Ταξιαρχίες... :-X

Με τέτοιο nick σιγά μη φας αποβολή ποτέ...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.            η καθηγήτρια είχε πει πως οι maiden είναι αταλαντοι και κνς δε θα τους ξέρει σε λίγα χρόνια, οπότε καταλαβαίνεις. πάντως εγω έχω ιδανική χροιά για Σιδηρόπουλο άσιμο και αλλα τέτοια. για όσους δεν κατάλαβαν το όλο event μαζέυεται όλο το Γυμνάσιο στο θέατρο, λέμε ένα Πατερ Ημών και μετα κάποιος παίζει μουσική. τώρα αυτός είμαι εγω

:-X :-X :-X :-X

Πήγες κιόλας Γυμνάσιο βρε αθεόφοβο;

Μεγάλωσες ....

Άρα είσαι γύρω στα 15 ;

 

Γιατί να μας δουλεύει βρε Κώστα. Παιδί του σχολείου είναι.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-X :-X :-X :-X

Πήγες κιόλας Γυμνάσιο βρε αθεόφοβο;

Μεγάλωσες ....

Άρα είσαι γύρω στα 15 ;

 

δεν είναι αυτο το θέμα αλλα ναι. καμία ιδέα; επίσης, λέω καλα φολκ σε στιλ ελιοτ σμιθ και Τζαστιν βερνον
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέραν της πλάκας... Όντως κάθε μέρα μετά την προσευχή μαζεύεστε όλοι και βγαίνει κάποιος με κιθάρα (στις 8.15 το ΠΡΩΙ) και τραγουδάει? Δηλαδή δεν έχουν βρεθεί ακόμα κάποιοι οξύθυμοι ΕΦΗΒΟΙ που ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΕΙ ΚΑΦΕ να κατεβάζουν κάνα καντήλι?  :-X :-X

Για έθνικ θα πρότεινα την Γερακίνα που είναι ανεβαστικό...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου