Προς το περιεχόμενο

Η νέα γενιά και το hardcore ;)


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Disturbing... in so many levels...  ::)

 

 

Ελεεινό, by the way.

 

 

 

Γιατί ρε παιδιά; Αφού έχει και σφραγίδα έγκρισης!

 

1243531755913_f.jpg

 

Πέρα από την πλάκα, αν ήταν στο χέρι μου θα το απαγόρευα. Χωρίς πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν κατανόησα τι ακριβώς εννοεί ο bloody περί βαλίτσας που πήγε μακρυά, αλλά παραθέτω και τεκμήρια για την άποψή μου: ιδού πως έδειχνε η πρώτη σελίδα του youtube πριν δέκα λεπτά.

 

Ο λόγος που βλέπετε τον Χαριτοδιπλωμένο στη δεξιά στήλη, είναι ότι για χάρη της ανηψιάς μου είχα πρόσφατα αναζητήσει ένα παλαιότερο τραγούδι του (και η μηχανή θυμάται), ενώ το hardcore βίντεο το είχα δει σε άλλο browser, συνεπώς η παρουσία του στη 2η (!!!!!!) θέση δεν έχει σχέση με δικές μου πρότερες ενέργειες.

 

noizfdc.thumb.jpg.ec286f0f7fcf3f25991aefa366a45bc2.jpg

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ο bloody αναφεροταν στα fake views για να ανεβει το βιντεο, που νομιζω ειναι οντως λιγο far fetched. Δε χρειαζεται και πολυ "σπρωξιμο" για να γινει viral ενα τετοιο βιντεο.

 

Εγω παντως επινα τον πρωινο καφε μου, ανοιξα το βιντεο, το ειδα, πηγα στο myfacewhen, βρηκα τη φατσα μου και την ποσταρα. Δε βρισκω κατι αλλο να πω...αν ημουν ο Ν. Τσιαμτσικας ισως και να ρωτουσα σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ο bloody αναφεροταν στα fake views για να ανεβει το βιντεο, που νομιζω ειναι οντως λιγο far fetched.

 

A.. ναι, τώρα που το ξαναδιαβάζω, ίσως εννοεί αυτό.

Ο αριθμός των views είναι απόλυτα λογικός σε συνάρτηση με το ότι εμφανίζεται εκεί που εμφανίζεται, πάντως. Σας διαβεβαιώ.

 

 

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ο αριθμός των views είναι απόλυτα λογικός σε συνάρτηση με το ότι εμφανίζεται εκεί που εμφανίζεται, πάντως. Σας διαβεβαιώ.

 

Έτσι είναι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Ο λόγος που βλέπετε τον Χαριτοδιπλωμένο στη δεξιά στήλη, είναι ότι για χάρη της ανηψιάς μου είχα πρόσφατα αναζητήσει ένα παλαιότερο τραγούδι του...

 

Ναι, εντάξει σε πιστέψαμε τώρα.

 

Στα αφιερώνω:

Costas - Lost In The Night

 

(zoom guitar sound alert στο 3:15)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως -ίσως δεν έχω αρκετή φαντασία- αλλά δεν είδα κάτι το ενοχλητικό.

Δηλαδή αν ξεσπαθώσω την ibanez και ρίξω ένα πρέπον ριφ και πω στον 7χρονο γιό μου να λέει

"yeah μ' αρέσει η γάτα / θα την κάνω σουβλάκι / ye-yeah / με πατάτες/ " .... κάνω κάτι πολύ λάθος? Χανω κάτι?

(Ο μικρός θα γουστάρει. Θα γουστάρει ΠΟΛΥ να κάνουμε όλο αυτό το χαβαλέ και να παριστάνει ότι το λέει σοβαρα.)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε βρηκα disturbing τοσο το περιεχομενο του...εργου οσο το οτι το πρωτο πραγμα στην περιγραφη ηταν αυτο:

 

Now available on iTunes! http://itunes.apple.com/album/my-first-hardcore-song-single/id497156042

T-Shirts and Singlets now available, visit: http://www.myfirsthardcoresong.com to pick one up, limited availability, grab one while they last!

http://www.facebook.com/myfirsthardcoresong

Visit and like Juliets Facebook page to stay up to date with all Juliet merchandise and news!

 

Δηλαδη αυτο που περιγραφει ο Harilatron οντως δεν ειναι τιποτε τρομερο, χαβαλες να γινεται θα ελεγα και power to you. Απλα εδω μου φαινεται ειναι λιγο διαφορετικα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως -ίσως δεν έχω αρκετή φαντασία- αλλά δεν είδα κάτι το ενοχλητικό.

Δηλαδή αν ξεσπαθώσω την ibanez και ρίξω ένα πρέπον ριφ και πω στον 7χρονο γιό μου να λέει

"yeah μ' αρέσει η γάτα / θα την κάνω σουβλάκι / ye-yeah / με πατάτες/ " .... κάνω κάτι πολύ λάθος? Χανω κάτι?

(Ο μικρός θα γουστάρει. Θα γουστάρει ΠΟΛΥ να κάνουμε όλο αυτό το χαβαλέ και να παριστάνει ότι το λέει σοβαρα.)

 

συμφωνω οτι δεν ειναι κατι τρομερο και ισως κ εγω να το εκανα (αν ειχα γιο) αλλα θα το εξεθετες στο σωληνα?...εγω μαλλον οχι...!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι μωρέ έχετε δίκιο. Ούτε θα το ανέβαζα στο youtube, ούτε είχα δει όλη αυτή την ιστορία. μόνο το video από εδώ είχα δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου