Προς το περιεχόμενο

Rockin Foo.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βεβαια δειξε μου ΜΙΑ εγχωρια μπαντα με μουσικους με....cojones που να παιζει ετσι και θα φαω το καπελο μου... ;D

 

Υπάρχει μια  heeeaaaavy liquid......... μπάντα

 

 

Και νομίζω( είμαι σίγουρος ,συμφωνείς και συ ! ) ότι  αξίζει ένα μεγάλο αφιέρωμα σε αυτήν μέσα απο το φόρουμ  μας

 

Καλή σας όρεξη  ;D

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oh yes...oh yes...

 

 

δες το dvd αν εχεις την δυνατοτητα..πραγματικα απολαυση να βλεπεις πως μουσικοι που μπορει να μην ειναι μουσικαρες..με cojones...αλλα ειναι μια μεγαλη μπαντα που ξερει να γραφει μουσικη απ το πουθενα...και ειναι μια οικογενια...

 

Είδα το DVD .

Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε μουσικό είχε ή έχει μπάντα, του αρέσουν οι Foo Fighters ή οι Nirvana χωρίς να είναι απαραίτητα κολλημένος με κάποια από τις δύο μπάντες. Γενικά , εγώ δεν άκουγα και πολύ Foo Fighters αλλά γενικά τους γούσταρα , και αυτούς και των Grohl .. Για εμένα το DVD αξίζει πραγματικά να το δείτε .  ;)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο ανθρωπος ειναι πραγματικα το ειδωλο μου!Τα λογια ειναι ειλικρινα πολυ λιγα για τετοιους ανθρωπους!Εννοειται πως εχω δει το dvd και ειμ πραγματικα τρελα χαρουμεμνος π αυτη τη στιγμη οι τυποι βρισκονται στο pick της καριερας τους! Απλα ακουστε τον τελευταιο δισκο και βρειτε ΕΝΑ κομματι π να μη γαμαει!Ειναι βεβαια ο grohl π το απογειωνει αλλα κ οι αλλοι τεσσερις με ιδαιετερη εμφαση στον taylor hawkins ειναι respect! ;D

Ειναι αυτο που λεμε οτι πρεπει να ειναι μια μπαντα για να ειναι γαματη.... Ειναι πολλαπλασιασμος και οχι προσθεση! Ειναι ολοι μαζι κ οχι ο καθενας ξεχωριστα!

 

Οριστε κ ενα αστειο στιγμιοπτυπο! :P

P.S.:Μονο να ερθουν Ελλαδα.... τπτ αλλο δε θελω κ θα ειμαι ευτυχισμενος....!  ;D

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου