Προς το περιεχόμενο

Τροχισμα πιατινιων.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

 

1.Τα πιατινια αξιζει να τα κοψω κυκλικα και να τα μικρυνω σε 4''-5'' ή να κοψω μονο γυρω απο τα σημεια σπασιματος?

 

2.Η αληθεια ειναι οτι αυτο με τα πιατινια ισχυει..δεν θα ξαναμπω στην διαδικασια να παρω αλλα..θα παρει αυτος τα δικα του αν οντως θελει..

 

3.Τουλαχιστον τωρα επαθα..και εμαθα...με το παραμικρο ραγισμα..σταματανε τα χτυπηματα...

 

Ευχαριστω και παλι πολυ για τις συμβουλες.. :)

Flesh And The Power It Holds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα μίκρυνέ τα, μπορεί να σου βγούν πολύ καλα δε ξέρεις...και σιγουρα θα γίνουν καλύτερα από τώρα.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο θα κανω...λεω να τα παω σε μηχανουργιο που εχουν τορνο..εχουμε εδω αρκετα μηχανουργια..αξιζει δεν αξιζει να κοπουν με τορνο?

Flesh And The Power It Holds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο θα κανω...λεω να τα παω σε μηχανουργιο που εχουν τορνο..εχουμε εδω αρκετα μηχανουργια..αξιζει δεν αξιζει να κοπουν με τορνο?

 

 

Εξαρτάται!Λογικά όλο και κάτι θα σου πάρουν για τον κόπο τους.Πήγαινε καλύτερα να τα δείξεις και να σου πούν,κόστος,κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο θα κανω...λεω να τα παω σε μηχανουργιο που εχουν τορνο..εχουμε εδω αρκετα μηχανουργια..αξιζει δεν αξιζει να κοπουν με τορνο?

 

Να τα λειάνεις γυρω γυρω γιατί προβλέπω πετσοκόβουν...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τα παω την Δευτερα λογικα που θα ειναι ανοιχτα..

 

οταν λες να τα λειανω ομως?

να τους πω να κανουν τιποτα αυτοι ή να κανω κατι εγω?

 

Flesh And The Power It Holds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω αν γίνεται...βασικα αυτό που εννοω είναι να σου κάνουν μια διαδικασια παρομοια με αυτη που κανουν στο γυαλι για να μην κόβει. Κάτι τετοιο...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καταλαβα..θα επανελθω με καινουργιες φωτογραφιες απο το αποτελεσμα το συντομοτερο..ΘΕΝΞ :)

Flesh And The Power It Holds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ανέφερα και πριν αλλά ίσως να μην το διάβασες!Εχω ενα γνωστό που δουλεύει με τροχούς κλπ,και είναι και drummer.Στο παρελθόν μου είχε φτιάξει δυο πιατίνια  και είχε κάνει καλή δουλειά.Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το τηλ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου