Προς το περιεχόμενο

Aγορά λαμπάτου ενισχυτή!!!


kostasbat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματι κι εγω θα πηγαινα σε μεταχειρισμενο. Αυτη τη στιγμη υπαρχουν τρομερες ευκαιριες, μερικες εκ των οποιων με εχουν προκαλεσει, αν και δεν εχω αναγκη, να αγορασω αλλον εναν ενισχυτη...

 

Αν και οι TSL δινονται σε πολυ καλες τιμες απο τα παιδια (με τα οποια δεν εχω καμια σχεση) θα προτιμουσα DSL. Μου αρεσει πιο πολυ στα καθαρα.

Και ο JVM εξαιρετικο all around μηχανημα με τιμια καθαρα και πολυ ωραιο drive.

 

Υ.Γ. Μην απορριψεις τον Peavey που σου ειπα παραπανω. Μπορεις να τον παρεις σχεδον τζαμπα και θα εχεις μηχανημα για μια ζωη. Μπορει να ακουγεται υπερβολικο αλλα εγω ειμαι ευτυχης κατοχος του τα τελευταια 3 χρονια εχοντας πουλησει σε αυτο το διαστημα παρα πολλους ενισχυτες μετα απο δοκιμη διπλα του. Οι περισσοτεροι δε ηταν πιο ''φανταχτεροι'' και ακριβοτεροι.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!!Οπως προαναφέρθηκε αυτό που θα δώσει την λύση είναι να πάω με τα πεταλάκια να δοκιμάσω τους ενισχυτές που μου προτείνατε!!!Thanks και πάλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου