Προς το περιεχόμενο

Fender Mustang III σοβαρό πρόβλημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο youtube υπάρχει βιντεάκι που δείχνει το συγκεκριμένο πρόβλημα...

 

fender mustang fizz

 

αυτά παθαίνουν όσοι παίζουν με...ψηφία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με έσωσαν τα καβούρια που ειχα στην τσεπη και πήρα τον 2.

Σοβαρα τωρα οταν επικοινωνήσει καποιος με τον αντιπρόσωπο ας μας ενημερώσει τι παιχτηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινώς τον είπια με το ενισχυτόνι. Θα τους πώ να παρουν αυτο των ενισχυτή και να μου δώσουν τον ΙΙ που δεν βγάζει τετοιο προβλημα.

Παντως η απάντηση της Fender θυμίζει λίγο Ελληνική πολιτική σκηνή. Μπας και έχει φτάσεί μέχρι εκει η διαπλοκή των πολιτικών μας και ειναι τπτ μέτοχοι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση της Fender προκαλεί αηδία

 

Γιατί, σας προτρέπει να κάνετε κάτι άσχημο με τα σωματικά σας υγρά?  :P Εντάξει, εξτρίμ διατύπωση αλλά ανάμεσα στα υπόλοιπα τα εξής...

 

The simple truth is that while we were able to include great tones and many useful features into an extremely affordable box, within the vast array of sounds, some discerning listeners may consider the smallest sonic variable a limitation. Nevertheless, legions of Mustang amp users have proven and agree that the Mustang amplifier series delivers great value, versatility and sound.

 

...δεν είναι απολογία, ούτε υπογραμμίζουν κάποιο έστω mea culpa και την αμέριστη υποστήριξη σε όσους το πάθουν με τυχόν αντικαταστάσεις κλπ. αλλά αποτελούν περισσότερο μια αλαζονική αντιμετώπιση με ταυτόχρονη τσαπατσούλικη και nothing-to-see-here-move-along απόπειρα υποβάθμισης και θαψίματος "κάτω απ΄το χαλί".

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να σημειώσω πως στο βίντεο το πρόβλημα μου φαίνεται μικρό, αλλά γι' αυτό μάλλον ευθύνεται το ότι το ακούμε μέσα από ένα βίντεο, σίγουρα όταν κανείς παίζει με τον ενισχυτή το πρόβλημα είναι πολύ εντονώτερο

 

το "φταίνε κάτι ψείρες πελάτες μας που κάνουν το τόσο ΤΟΣΟ" είναι κατάπτυστη συμπεριφορά και πιστεύω και εύχομαι να τους στοιχίσει στο μέλλον

 

επίσης στο φόρουμ τους υπάρχουν και άτομα με το Ι μοντέλο με το ίδιο πρόβλημα

 

φοβόμουν πως κάποιο λάκο είχε η φάβα μ' αυτά τα μοντέλα, η τιμή τους παραήταν χαμηλή, μετά σκεφτόμουν "εντάξει, ολόκληρη fender δεν θα ρισκάρει το όνομά της με μια φτηνιάρικη κατασκευή", οι ίδιοι με διέψευσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η απάντηση της Fender θυμίζει λίγο Ελληνική πολιτική σκηνή.

 

Όντως! Η 1η παράγραφος μοιάζει με απάντηση, αλλά οι επόμενες είναι για γέλια. Ακόμα και στην 1η όμως, διακρίνω μια θεΐλα :

 

the fizz phenomenon, in which some Mustang amp users notice sound that they find undesirable.

 

λες και είναι υποκειμενικό θέμα !!!  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει, επισημη απαντηση της fender δεν υπηρχε...

Εδώ ολόκληρο site και δεν έχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ e-mail για επικοινωνία...

Αν μου βρείτε ένα e-mail επικοινωνίας με το technical support της fender κερνάω μπύρες!(δεν κάνω πλάκα).

 

Σου εύχομαι να βρεις λύση το συντομότερο και δε σου κρύβω ότι και εγώ ήμουν πολύ κοντά στο να πάρω τον 3, αλλά τελευταία στιγμή πήρα Marshall.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι του technical support αλλά περιέργως είναι το ΜΟΝΟ mail που μπόρεσα να βρω!

 

[email protected]

 

( http://www.fender.com/en-GR/support/articles/contact-consumer-relations )

 

Βεργίνα ε! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου