Προς το περιεχόμενο

Μαθήματα Κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

edited (ndnikola) for personal attacks.

 

anyway - δεν χρειαζεται να χαλαμε τις καρδιες μας  ;) ;)

 

μια χαρά τα λές εδώ.

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, σας ζητήθηκε να χαμηλώσετε τους τόνους και συνεχίσατε στο ίδιο κούρδισμα.

Βάλτε παρακαλώ το καποτάστο στην σωστή θέση, και επανέλθετε στην συζήτηση με πιο ήρεμο πνεύμα.

 

Τενκ γιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι έγινε ρε παίδες, μια ερώτηση έκανα κι εσείς το κάνατε προσωπική μονομαχια;  :P

χαχα οχι απλως ετσι ειμαστε εδω far west  ;D ;D

αν και δεν νομιζω να εβγαλες ακρη με τα οσα ειπαμε........

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου απαντησω απο προσωπικη εμπειρια, επαιζα 1 χρονο μονος και ρωτησα και γω εδω ιδιος περιπου χαμος εγινε.

 

αν εχεις λεφτα, και αν σου αρεσει η κιθαρα σαν ασχολια και οχι σαν "αν μου πει καποιος παιξε να τον εντυπωσιασω"  κανε μαθηματα ΣΤΑΝΤΑΡ. με κανα 25-35 την ωρα μπορεις να βρεις αρκετα καλο δασκαλο. θα δει που βρισκεσαι, θα σε προχωρησει σε ολα τα της κιθαρας παραλληλα, θα μπεις σε μια διαδικασια να μαθεις πραγματα χρησιμα με το ζορι, γιατι πληρωνεις στο κατω κατω μη πανε και χαμενα (δες το και ετσι).

 

εγω ξεκινησα και ηδη με τα 2 πρωτα μαθηματα εχω ενθουσιαστει. παρολο που ασχολιομουν εντατικα απο youtube απο βιβλια απο φιλους απο απο απο, καποια πραγματα ΑΠΕΦΕΥΓΑ να μαθω γιατι τα βαριομουν. τωρα μαθαινω οτι μου λεει ο δασκαλος οσο καλυτερα μπορω καθε φορα, και πιστεψε με αξιζει και με το παραπανω εχει πολυ περισσοτερο ενδιαφερον. συν οτι βλεπω ηδη βελτιωση σημαντικοτερη απο πριν (οκ παιζω πλεον και κανα 3ωρο τη μερα). στο κατω κατω κανε 2-3 ετσι να δεις πως ειναι και γω τον ιδιο φοβο ειχα!

 

ΞΕΚΙΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κανα 25-35 την ωρα μπορεις να βρεις αρκετα καλο δασκαλο

 

Κοίταξε και στις αγγελίες:

http://smart.noiz.gr/listings.php?category=17

Αν υπάρχει οικονομικό θέμα, άνετα βρίσκεις και κάποιον με €15/την ώρα (πχ εγώ δίνω €10) και αν νομίζεις πως δε σε καλύπτει, άλλαξε δάσκαλο μετά από λίγο διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια πραγματα ΑΠΕΦΕΥΓΑ να μαθω γιατι τα βαριομουν. τωρα μαθαινω οτι μου λεει ο δασκαλος οσο καλυτερα μπορω καθε φορα, και πιστεψε με αξιζει και με το παραπανω εχει πολυ περισσοτερο ενδιαφερον. συν οτι βλεπω ηδη βελτιωση σημαντικοτερη απο πριν (οκ παιζω πλεον και κανα 3ωρο τη μερα).

 

Αυτό που λες είναι ένα απο τα καλά του δασκάλου.

Οτι σε πιέζει να μελετήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου