Προς το περιεχόμενο

Metal κομματάκι


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να βελτιώσω τα όποια λάθη μου, στο μέγεθος που μπορώ πάντα.

Πανο,δεν υπαρχουν λαθη οταν κανουμε κατι δικο μας και γεμιζει την ψυχη μας γιατι η ψυχικη αναταση δεν υποκειται σε κανονες,μουσικους ή κοινωνικους.

(Γι αυτο σου λεω τοσο καιρο να γραφεις δικα σου πραγματα).

Υπαρχει ισως βελτιωση στον τροπο εκφρασης,και,ακομα κι αυτη ειναι κατι εντελως υποκειμενικο.Οι παρατηρησεις(για τις δικες μου μιλαω) ειναι προς την κατευθυνση ενος διαφορετικου οπτικου-παικτικου πρισματος που ισως δωσει περισσοτερα οπλα εκφρασης και οχι διορθωτικες.

Go on. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο δεν είναι κάτι ιδιαίτερο συνθετικά αλλά είναι το λιγότερο αξιοπρεπές και εγώ που είμαι πορωμένος με κιθάρα και το μέταλ γούσταρα που το άκουσα.Ο ήχος είναι καλός επίσης!

Keep on!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Πατριάνι εεε....Πάνο ήθελα να πω  ;D

Σατριανικό στυλ, οι επιρροές σου είναι εμφανείς, φυσικά αυτό δεν το λέω για κακό αυτό  ;)

Το κομμάτι ωραίο μ'άρεσε (τίτλο γιατί δεν έχει να γίνει πιο ψαρωτικό?)

 

Ο ήχος, τουλάχιστον από τα ηχεία μου δεν ακούγεται κακός, αλλά νομίζω ρε Πάνο ότι ό,τι ήταν να σου δώσει το Audacity στο έδωσε...προτείνω σιγά σιγά να ''ανέβεις'' κατηγορία σε λογισμικό (και να μου μάθεις και μένα... ;D). Μπορεί στην αρχή να σε ζορίσει λιγάκι, αλλά μουσικός που κάνει home recordings είσαι, νομίζω αξίζει και με το παραπάνω η ''επένδυση''  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Πατριάνι εεε....Πάνο ήθελα να πω  ;D

Σατριανικό στυλ, οι επιρροές σου είναι εμφανείς, φυσικά αυτό δεν το λέω για κακό αυτό  ;)

Το κομμάτι ωραίο μ'άρεσε (τίτλο γιατί δεν έχει να γίνει πιο ψαρωτικό?)

 

Ο ήχος, τουλάχιστον από τα ηχεία μου δεν ακούγεται κακός, αλλά νομίζω ρε Πάνο ότι ό,τι ήταν να σου δώσει το Audacity στο έδωσε...προτείνω σιγά σιγά να ''ανέβεις'' κατηγορία σε λογισμικό (και να μου μάθεις και μένα... ;D). Μπορεί στην αρχή να σε ζορίσει λιγάκι, αλλά μουσικός που κάνει home recordings είσαι, νομίζω αξίζει και με το παραπάνω η ''επένδυση''  ;)

Λες να ήρθε η ώρα για cubase  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου