Προς το περιεχόμενο

Beatles-Fave song.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πήρες σβάρνα όλα ρε December. Άσε και τίποτα για μας.  ;D

 

Το αγαπημένο μου είναι το and i love her(θα το βρείτε, αυτό όπως και τα υπόλοιπα τραγούδια των beatles, στα ποστ του December  ;D )

 

Σορυ, ρε @αμωτο ;D....εγινε tribute το thread αλλα ο ΟP, κατανοει (ελπιζω :) ) 

με παρεσυρε το ρεμα..... με πηρε το ποταμι.....οι φιλοι μουπανε να δοκιμασω... ενας φιλος μου τοδωσε.... ο άλλος το ειχε στη τσεπη του.... μαζι τα φαγαμε...

Δεν ξερω ποια δικαιολογια να χρησιμοποιησω ...μαλλον θα πω την αληθεια: ακουγα  Beatles απο.... το μαιευτηριο που γεννηθηκα.

 

Ακομα 3, αφιερωμενα στους Νοιζαδες φορουμιστες που συνεχιζουν να θυμουνται η μολις γνωρισαν την μουσικη  των  Beatles

LOVELY RITA METER MAID

 

www.youtube.com/watch?v=l87Vvb7JcDU

 

HERE COMES THE SUN

 

 

I WANNA HOLD YOUR HAND

 

www.youtube.com/watch?v=MKHFUKZ-IXE&feature=related

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  Υπαρχει στ΄αληθεια κοσμος που δεν τους γουσταρει καθολου?

 

υπάρχει, πως δεν υπάρχει !

 

υπάρχει και κόσμος που( θελει να) πιστεύει  οτι  το while my guitar gently weeps δεν είναι των beatles ή αλλιώς , οτι ο G. Harrison δεν ήταν μέλος τους   ;)

 

 

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

   Υπαρχει στ΄αληθεια κοσμος που δεν τους γουσταρει καθολου? Περιεργο μου φαινεται....

Να πω την αλήθεια, με μια υπερβολή βέβαια, δε με τρελαίνουν. Καταλαβαίνω γιατί τρελαίνουν κόσμο και βλέπω/ακούω τη δουλειά που έχει γίνει. Αλλά δε μου έκανε ποτέ κλικ, με τον τρόπο που μου κάνουν/κάναν οι Queen ή οι Radiohead ή ακόμη και οι dEUS (που τους θυμήθηκα τώρα αυτόυς τους Βέλγους)...

 

Ελπίζω να μη φάω ντομάτες τώρα... απλά εξηγώ... Για κάποιο λόγο δε μου κάνανε κλικ (και ακόμη περισσότερο η μανία που περιτρυγιρίζει το όνομά τους. Φυσικά δε ζούσα όταν αυτοί ήταν... ζωντανοί, άρα μπορεί ποτέ να μη το καταλάβω, αλλά και πάλι).

 

Τέλος πάντων συγνώμη για την παρεμβολή και να πω ότι κι εμένα μου αρέσει το Eleanor Rigby! ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! (το συγκερκιμένο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου