Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία εναντίον της κατάθλιψης


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα που ειπες εξαρχεια - θυμαμαι ενα μαγαζι ροκαδικο του κερατα...revenge of rock λεγοταν - ισχυει ? κανει ? αν θυμαμαι καλα ειχε μονο μπαρα και ορθια τραπεζια.......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βronco Κηφησια - Ροκαδικο Μπυραρία (παω 2-3 φορες την εβδομαδα να πιω την μπυριτσα μου με 3,5€ που εχει την carib).

Σαν τα θύματα που χαν κάνει μόδα "τα ποτάδικα" στη Μαβίλη πριν καμπόσα χρόνια.

"Μαγαζί δεν έχω φίλε αλλά πάρε οινόπνευμα στο πλαστικό και σύρε πεζοδρόμιο και Πλατεία να το πιείς. Εδω στη τρύπα απλώς πληρώνεις."

Ντοντθινκσο.... ;)

 

Αμα δεν παίζει το μετρό σαν προϋπόθεση, το Silly Wizards τελικά δεν ήταν άσχημο την προηγούμενη φορά.

 

για γκαζι ή θυσειο δεν εχω ακουσει προτασεις ακομα?

Ναι ντε

 

τωρα που ειπες εξαρχεια - θυμαμαι ενα μαγαζι ροκαδικο του κερατα...revenge of rock λεγοταν - ισχυει ? κανει ? αν θυμαμαι καλα ειχε μονο μπαρα και ορθια τραπεζια.......

Εκεί κάτω υπάρχει και το Rockwood ............... πάλι.

Δεν παίρνει την ψήφο μου.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αμα δεν παίζει το μετρό σαν προϋπόθεση, το Silly Wizards τελικά δεν ήταν άσχημο την προηγούμενη φορά.

 

Η στάση Νομισματοκοπείο δεν είναι ακριβώς δίπλα αλλά απέχει 1 τεταρτάκι με τα πόδια. Στη δε επιστροφή είναι και ελαφρώς κατηφόρα (πολύ βολικό μετά την 3η-4η μπίρα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silly Wizards

ή

Le Roi.

 

Ακούω για να κλείσουμε.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για να μη σας πάρω στο λαιμό μου, η απόσταση που αναφέρω σαν ένα τεταρτάκι είναι 1500 μέτρα. Η γυναίκα μου που περπατάει πιο αργά μου λέει "20 λεπτά το κόβω". Αυτό για το πήγαινε βέβαια, γιατί στο έλα θα τσουλάμε καλύτερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Απορια: Με αυτο που ανεφερε ο Σαβιολα, ως καλη τιμη τα 5-6€ για 500ml, συμφωνειτε όλοι? Εγω στα 3,5 αρχιζω να τσιναω...όχι ότι το κάνω θεμα, απλα θελω να δω τι θα περιμενω...

 

2) Καλό θα είναι να μην ειμαστε στου διαολου τη μανα απο κεντρο, για να μπορεσουμε να φύγουμε καπως οσοι δεν εχουμε οχηματα. Οκ για 1500 μετρα απο τη σταση νομισματοκοπείο, αλλα αμα δεν εχει μετρό εκεινη την ωρα, τι να την κανουμε τη σταση?

 

3) Κατα 99% θα ερθω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

1) Απορια: Με αυτο που ανεφερε ο Σαβιολα, ως καλη τιμη τα 5-6€ για 500ml, συμφωνειτε όλοι? Εγω στα 3,5 αρχιζω να τσιναω...όχι ότι το κάνω θεμα, απλα θελω να δω τι θα περιμενω...

 

2) Καλό θα είναι να μην ειμαστε στου διαολου τη μανα απο κεντρο, για να μπορεσουμε να φύγουμε καπως οσοι δεν εχουμε οχηματα. Οκ για 1500 μετρα απο τη σταση νομισματοκοπείο, αλλα αμα δεν εχει μετρό εκεινη την ωρα, τι να την κανουμε τη σταση?

 

3) Κατα 99% θα ερθω :)

Αυτοί που έχουν οχήματα ίσως να μπορούν να βοηθήσουν!

 

Και ΥΑΥ που θα έρθεις Νικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου