Προς το περιεχόμενο

Ψηλα τακουνια, χαμηλες κιθαρες - Ακομα ενα clip


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εμένα μου άρεσε πολύ και  το κομμάτι , αλλά πιο πολύ (μου έρεσε) το foot “high heels” fetish σου! Ειδικά δε μετά την φωτογραφία "jimmy choo" μου δείχνεις ότι είσαι άντρας που ξέρει ακριβώς τι θέλει , και αυτό το εκτιμώ περισσότερο από τη συνθετική ή την παικτική δεινότητα ;D. Αν δε σάπμλαρες εσύ και τα τακούνια…..respect.  :D

 

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια, οπως και για την συμπαρασταση στα περιπατητικα μου φετιχ. Τα τακουνια δυστηχως δεν τα σαμπλαρα εγω γιατι δεν ειχαν το νουμερο μου.

 

Lakis speaking!!! ;D ;D ;D ;D

Εγώ μόνο την ξαδέρφη σου θέλω!!!

 

H εξαδέλφη  πάει πακέτο με τα «τακούνια». Love it or leave it!  ;D ;D ;D

 

Νομιζω οτι ο Λακης εχει ενα μικρο δικαιο  ;D ;D Τι θα της πεις οταν σε ρωτησει πως σου φανηκαν τα "μουσικα" της ποδια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομιζω οτι ο Λακης εχει ενα μικρο δικαιο  ;D ;D Τι θα της πεις οταν σε ρωτησει πως σου φανηκαν τα "μουσικα" της ποδια ;

Εγώ είπα 2:23. Μέσα ήταν τα πόδια της!!!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είπα 2:23. Μέσα ήταν τα πόδια της!!!

 

Ε αν ειναι ετσι παω πω τα χαρμοσυνα στον θειο και να παρω αλευρι για τα ξεροτηγανα ....... ξαδερφε  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου