Προς το περιεχόμενο

επιλογη κιθαρας με 150 ευρω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια, πρωτη φορα γραφω εδω. θελω την γνωμη σας, θελω να παρω μια κιθαρα που θα συνδεω στον υπολογιστη, και θελω να κοστιζει μεχρι 150 ευρω, τι μου προτεινετε? καταρχην να παρω απο thommann η να παρω απο καταστημα στην πολη μου (βολος).

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το καλυτερο ειναι να στηριζεις τοπικα καταστηματα και οχι ιντερνετικα (του εξωτερικου). :)

 

βεβαια ο βόλος δεν έχει και κανένα μαγαζί με μουσικά που να μην είναι κλέφτες επομένως ο φίλος μάλλον την έχει πατήσει απο αυτή την άποψη.

 

δες καμια squier bullet ή affinity.

 

και εννοείται ριξε και καμια ματιά στις αγγελίες! ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου δυστυχώς για καρφί κιθάρα σε υπολογιστή θέλει πολύ δουλειά και μια καρτούλα ήχου....Μπορεί αν είσαι τυχερός να κάνεις την δουλειά σου με την on-board της Motherboard αλλά δεν βγαίνει και πολύ καλά....Τώρα για όργανο γενικά προτίμησε squire ή epiphone που είναι σε αυτά τα λεφτά.

Γενικότερα θα έκλεινα σε καμια φτηνή epiphone μιας και (προσωπικά,μη με φάτε) σε αυτά τα λεφτά είναι γενικά οι πιο προσεγμένες.

Καλή τύχη και καλώς όρισες

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα θα έκλεινα σε καμια φτηνή epiphone μιας και (προσωπικά,μη με φάτε) σε αυτά τα λεφτά είναι γενικά οι πιο προσεγμένες.

θα συμφωνησω διαφωνωντας - οι καινουργιες bullet ειναι ΠΟΛΥ καλες.................

το θεμα ειναι αν εχει τροπο να την ακουσει την κιθαρα

εχεις ενισχυτη φιλε μου ?

ας τελειωσουμε με αυτο το θεμα και μετα κανουμε προτασεις ;D ;D φιλικα παντα - καλωσηρθες

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου δυστυχώς για καρφί κιθάρα σε υπολογιστή θέλει πολύ δουλειά και μια καρτούλα ήχου....

 

όχι, θέλει απλά την κιθάρα που πρότεινα παραπάνω, ή μια παρόμοια τέλος πάντων, δηλαδή κιθάρα με ενσωματωμένη κάρτα ήχου USB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια για τις συμβουλες! θα κοιταξω για τις κιθαρες που με συμβουλευετε.

εχω μια επιπλεον ερωτηση :

 

ειδα στο τομαν αυτο: http://www.thomann.de/gr/behringer_ucg102.htm

 

να σας ρωτησω κατι-αυτο ειναι εξωτερικη καρτα ηχου? να το αγορασω σε περιπτωση που δεν αντεξει η δικη μου καρτα?

με εκτιμηση

σακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρεις μια πεταλιέρα με USB και να προτιμήσεις μιά κιθάρα της προκοπής....

Φυσικά τα μαγαζιά της πόλης μας (Βόλος) είναι ΓΤΠ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου