Προς το περιεχόμενο

Project Strat. koukou-roukou


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Για το 1ο παράδειγμα :

Στο παραθυράκι που σου βγάζει δίπλα από τη φωτογραφία σου στο photobucket δηλαδή στο  “share this photo” πάρε με copy το direct link (το παίρνει αυτόματα αν πατήσεις πάνω με left click) . Μετά στο θέμα που ανοίγεις/ απαντάς κάνε το paste ανάμεσα στα img] [/img] που σου εμφανίζονται όταν πατήσεις το «κουμπάκι» με την photo (εισαγωγή εικόνας) , που είναι δίπλα από το «κουμπάκι» με την υδρόγειο σφαίρα (εισαγωγή συνδέσμου).

 

Για το 2ο παράδειγμα:

Την ανεβάζεις κατ ΄ευθείαν στο noiz. Δηλαδή νέο θέμα/ απάντηση/ πατάς το βελάκι (μέσα στο τετραγωνάκι) στις «πρόσθετες επιλογές» / επισύναψη αρχείου/ αποστολή.

 

Τέλος "κόψε" την παντόφλα, όχι το πόδι  ;D ;D με ένα photo editor  :P ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Την εγκοπή για τον επιλογέα και την τρύπα του tone τις έχεις κλείσει με σκέτη κόλλα? (Αν ναι δεν θα "κρατήσει").

 

 

....

Τέλος "κόψε" την παντόφλα, όχι το πόδι  ;D ;D με ένα photo editor  :P ;D :D

 

Τσκ Τσκ Τσκ..... elementary  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-1.jpg

 

Ευχαριστώ φιλε LK, πάντα κατατοπιστικός.

 

Την εγκοπή για τον επιλογέα και την τρύπα του tone τις έχεις κλείσει με σκέτη κόλλα? (Αν ναι δεν θα "κρατήσει").

 

Καλα μου εφυγε η μαγκεια ολο το απογευμα να κοψω τα δυο κομματακια που μπαινουν στα κενα του μαγνητη, σιγα μην άφηνα το ευκολα μερος, ενα κομματακι κατω απο τον επιλογεα και το tone pot.  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια για maple μπρατσο, διαθετω μεχρι 150€ σαν περιορισμο :

 

εχω δει maple μπρατσο και απο gfs ομως δεν ειναι κομμενο το επανω μερος http://store.guitarfetish.com/Unfinished-STrat-fit-Neck-Paddle-Headstock-maple-Fingerboard_p_770.html και εχω ηδη καταστρεψει ενα μπρατσο οποτε το σκεφτομαι να βαλω το χερι μου εκει.

 

=>Μια λυση για το κατι διαφορετικο ειναι ενα scalloped μπρατσο απο ebay http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140565537834&ssPageName=STRK:MEWAX:IT ομως δεν εχω ιδεα περι της ποιοτητας που μπορει να εχει.

 

=>Μια αλλη λυση ειναι squier μπρατσο http://www.ebay.co.uk/itm/Fender-Squier-Classic-Vibe-50s-Stratocaster-Strat-NECK-/200625341711?pt=Guitar_Accessories&hash=item2eb633c50f

 

=>Μια αλλη λυση που θα μου αρεσε ενα με jambo ταστα αλλα δεν εχω βρει κατι ακομα  ???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου