Προς το περιεχόμενο

The Great Outdoors (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπαμπ  ;D

 

θεσπέσιο , συμφωνώ βεβαια με τις παρατηρήσεις περί έντασης φωνής και χροιάς πιάνου .

ααααα βρήκα το outro ευρηματικότατο  :D

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Μπράβο ρε Σπύρο!!!  ;D

 

Αν μου έλεγε κάποιος με το ζόρι να κάνω κάποια παρατήρηση θα έλεγα ότι η ενορχήστρωση στις φωνές (παρά το γεγονός ότι είναι πολύ ωραία) σε κάποια σημεία κινείται σε βάρος της ροής του στίχου. (Δηλαδή κόβει στη μέση προτάσεις που πρέπει να τις πει μία φωνή μονορούφι  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ Ξεχαρμανιασα λιγακι.

Μπραβο Σπυρε.

Αντε με το καλο το Charmanis project 1, 2, 3,....

Μου αρεσαν παρα πολυ τα ευρηματικα ηχοληπτικα παιχνιδια στη φωνη.

Δεν με στεναχωρισε το πιανο.

Αυτο το @#$%Φ@ drummer... ειναι το μονο που με ενοχλει, αλλα περι ορεξεως...

 

Να 'σαι καλα Σπυρο.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο για ακόμη μια φορά... και για μια ακόμη φορά σκέφτομαι πόσο κρίμα αυτό το ταλέντο και η ολοκληρωμένη χρήση του σε τόσο όμορφα κομμάτια (όπως το εξαιρετικό άλμπουμ εδώ http://www.noiz.gr/index.php?action=ezportal;sa=page;p=1) να μην είναι ευρύτερα γνωστή. Αλλά είναι γεγονός πως συχνά αυτό συνεπάγεται το γνωστό μπλέξιμο με ένα σωρό γρανάζια. Και μερικές φορές έχει μεγαλύτερη σημασία να αποδεικνύεις στον εαυτό σου πως μπορείς να κάνεις κάτι παρά να το διαφημίζεις πως όντως το έκανες...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάρα πολύ ωραίο όπως όλες οι δουλειές σου, και πραγματικά σκίζει σαν παραγωγή (προσωπικά δεν βρήκα τις φωνές κάτω, ακούγοντας από ακουστικά ipod και από απλή κάρτα ήχου στο γραφείο). Η μόνη μου παρατήρηση είναι ότι συνθετικά ίσως αυτή η ιδέα μπορούσε να αποδοθεί σε λίγο μικρότερη διάρκεια, που θα ταίριαζε και με την ποπ άποψη του κομματιού, αλλά αυτό είναι προσωπική ανησυχία μου και πιθανόν δημιουργικά να μη σε αφορά καθόλου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου