Προς το περιεχόμενο

Ποσο ευκολα σπαει ενα udu drum?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρε Noiz!

 

Τον τελευταιο καιρο εχω μπει στη διαδικασια να αγορασω ενα udo drum και να αρχισω σιγα σιγα να παιζω, ομως με προβληματιζει το γεγονος οτι ως πηλινα λογικα θα σπανε ευκολα... Αυτο σημαινει οχι πολλες-πολλες μεταφορες, υστεριες, δολοφονιες κτλ... Οντως σπανε τοσο ευκολα λοιπον η τζαμπα αγχωνομαι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα, το προσέχω στις μεταφορές και ακόμα δεν έχει πάθει κάτι.

Όμως σίγουρα σπάνε, όπως και μια πύλινη γλάστρα..  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα, το προσέχω στις μεταφορές και ακόμα δεν έχει πάθει κάτι.

Όμως σίγουρα σπάνε, όπως και μια πύλινη γλάστρα..  8)

 

Καταρχην ευχαριστω για το ενδιαφερον. Πως το μεταφερεις γενικα? τι μετρα προστασιας χρειζετε να παρεις κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν το βγάζω συχνές βόλτες και ναι το προσέχω πολύ. Το κρατάω αγκαλιά, του φέρομαι με τρυφερότητα.  ;)

2. Εγώ την έχω μέσα σε μια θήκη από μαλακό ύφασμα, περισσότερο για προστασία απ τη σκόνη. Τη μεταφέρω μέσα σε νάυλον σακούλες σουπερμάρκετ στις οποίες δεν έχω εμπιστοσύνη κ έτσι καταλήγω να κρατώ καλά και με τα δύο μου χέρια τη στάμνα.  ;D

3. Κάπου έχω δει και τσάντες-θήκες μεταφοράς, μαλακές σαν σακίδια αλλά με αρκετή ενίσχυση. Αυτές σίγουρα προστατεύουν από γρατζουνιές, αλλά φοβάμαι ότι αν πέσει από το ένα μέτρο δε σώζουν.  :-\

 

τι ακριβώς σκέφτεσαι να πάρεις και γιατί προβληματίζεσαι τόσο; Μήπως κάποιο udu με ιδιαίτερο σχήμα;

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι τπτ ιδιετερο, για αρχη την κλασσικη σταμνα... αλλα σκεφτομαι να τιν παρω μαζι στις διακοπες φετος, για μουσικες ετσι στη φυση κτλ, και θα ειναι και γενικα καλο το φετινο tour, με αρκετους προορισμους... και γενικα θελω να πηγαινω να παιζω σε παρκα κτλ... αρκετες μεταφορες γενικα και αυξανετε ο κινδυνος... σκευτομουνα κατι για χειροποιητη υφασματινη τσαντα και να το τυλιγω με καμια μικρη κουβερτουλα η πετσετα κιολας για παραπανω προστασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου