Προς το περιεχόμενο

Πλανητικα Gong του Don Conreaux


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Λοιπόν. Όσο έκανα μπανάκι, μου ήρθε στο μυαλό μια φούστικη ιδέα. Και την υλοποίησα!!

Ξύπνησα τον δικηγόρο μου, για να μάθω, αν και πως στοιχειοθετούνται απειλές μέσω διαδικτύου?

Και έμαθα!!

...

 

Μετάφραση:

Πήρα τηλέφωνο τον ξάδερφό/κουνιαδο/μπατζανάκη μου που έχει τελειώσει τη Νομική και τον ρώτησα αν γίνεται να σε ψαρώσουμε. Και μου είπε ότι θα "τη βρούμε την άκρη".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και η νομική πλευρά του θέματος αναλύεται (και ορθώς) σε ξεχωριστό thread, οφείλω μετά παρρησίας και όνειδους να παραδεχθώ ότι χθές το απόγευμα, καίτοι δοκίμασα να διαψεύσω με τρόπο πειραματικό και κατόπιν τεκμηριωμένα να χλευασω την δυνατότητα ίασης μέσω κρουστών, δυστυχώς απέτυχα.  :-[

 

Δυστυχώς (και εκεί ελέγχεται ως προς την εγκυρότητα του το πείραμα) δεν είχα άμεση πρόσβαση σε γκονγκ οπότε αντί για γκονγκομπάνιο κατέληξα σε εκτενές πιατινοντούς.

Τα αποτελέσματα ήταν άμεσα και με άφησαν κατάπληκτο.

Άμα τη επιστροφή μου στο σπίτι, δεν άκουγα Βούδα (ή Χριστό άν θέλετε) από αυτά που μου έλεγε η γυναίκα μου.

Κοιμήθηκα σαν το πουλάκι με ένα μυστικιστικό νανουριστικό μακρόσυρτο ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στα αυτιά μου.

 

Παιδιά σας ευχαριστώ.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να τσακώνεστε σαν 12χρονα, ακούστε αυτό δυνατά και με ακουστικά μπας και χαλαρώσετε λίγο, γιατί πολύ σφιγμένους σας βλέπω. ;) (από την άλλη πάλι μπορεί να σας κάνει τα νεύρα ακόμα πιο τσατάλια... ουδέ μία ευθύνη φέρω διότι δεν είμαι γκουρού).

 

 

Υ.Γ. Κώστα, για καλύτερα αποτελέσματα από το πιατινοντούς χρειάζεσαι ειδικό (εμένα!). Σε διαβεβαιώ ότι μετά δεν θα ακούς ούτε πυρηνική έκρηξη.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Κώστα, για καλύτερα αποτελέσματα από το πιατινοντούς χρειάζεσαι ειδικό (εμένα!).

Ρε συ, σου ταξα διαρκείας στην επισήμων στη Θύελλα Κατσικά το 2011 και το αυθαιρετάκι στο Μπουρλούμπασι για να ρθεις κι όλο κόνξες μου κανες. Τώρα καλά να πάθεις. Παίζε τζαζ.  :P

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά το ρετιρέ στο Πανόραμα Γαλατσίου δεν το 'δινες. Δεν κάνουνε έτσι μπίζνες φίλος! ;D

Και που να δεις που παίζω και ...έντεχνο. Μεγάλη πίκρα λέμε!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου