Προς το περιεχόμενο

Σολο για τον διαγωνισμο του Ντανιελλε Γκοταρδο, του Georg


Under Pressure Band

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι οι περισσότεροι ξέρουμε για τον Gottardo, σωστά? Από τα καλά χαρτιά του BluesJamTracks μαζί με Govan, Alex Huthings (που είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ) .... Και o Gottardo είναι καλός παίχτης !!! Κανείς δεν μπορεί να αμφισβητήσει το ταλέντο του, όσο και να μην του αρέσει το στύλ του...Από το Guitar Idol 2008 αν θυμάμαι που τον είχα πρωτοτσεκάρει έχει κάνει πολλά άλματα στην καριέρα του.... ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου αρχισες να γινεσαι λιγο πιο διαλακτικος παρε και αλλη μια συμβουλη:

 

Βαζε ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΥΣ & ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥΣ τιτλους στα Thread που ανοιγεις.

 

Δεν ειναι αναγκη να βαζεις ΟΛΟ το ποστ σου στην επικεφαλιδα.

 

Παντα ημουν πιο διαλακτικος...απλα ειχε ξεφυγει η κατασταση στο προηγουμενο Ποστ.

Δεν το ειχα βαλει εγω το ποστ Μελος της μπαντας το ειχε βαλει, αυτο πιστευε και αυτο εβαλε.Τον ευχαριστω παρα πολυ για αυτο και τον υποστηριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι είναι το google?

Πάντως πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι οι περισσότεροι ξέρουμε για τον Gottardo, σωστά?

όχι βέβαια...και στο google δεν βρήκα και κάτι σημαντικό ώστε να δικαιολογήσω τη σημασία του διαγωνισμού...άσχετα από το ότι ο Georges παίζει καλά.

Να ομολογήσω ότι λόγω ηλικίας, δεν έχω επαφή με τα Guitar Idol και τα συναφή Idols... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη λετε τιποτα οι απο πανω γιατι θα σας ερθουν και εσας π.μ..... ;D ;D ;D ;D

Ρεεεε....να πρεπει να λεμε αυτα που θελουν να ακουν με το ζορι.

Για να τελειωνει το παραμυθι λοιπον.

Το παιδι εχει αψογη τεχνικη αλλα απο μουσικη δεν.....στα συγκεκριμενα βιντεο παντα....αυτα ποσταρε.

Την συγκεκριμενη τεχνικη τη βλεπουμε στα guitar idol καθε χρονο σε Χ Ι Λ Ι Α Δ Ε Σ ατομα ΑΛΛΑ δεν φτανει...αυτο παμε να πουμε και πεφουν να μας φανε....

Μακαρι να το καταλαβει και ο ιδιος και να αλλαξει οπτικη γωνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης γραφε απο εναν λογαριασμο αλλοιως φαινεσαι σαν τους Dr. Jekyll and Mr. Hyde .... ;D

 

Ο λογαριασμος μου ειναι αυτος.Απλα εχουμε ενα κοινο UnderrpressureBand και μπορει σπανια να γραψω καμια φορα απο εκει.Ολα τα μελη της Μπαντας γραφουν απο εκει.Δεν υπαρχει κατι περιεργο σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι οι περισσότεροι ξέρουμε για τον Gottardo, σωστά? Από τα καλά χαρτιά του BluesJamTracks μαζί με Govan, Alex Huthings

 

ποιοι ειναι αυτοι? :o

 

Μαραθωνα μαλλον δεν ξερουμε και πολλα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι βέβαια...και στο google δεν βρήκα και κάτι σημαντικό ώστε να δικαιολογήσω τη σημασία του διαγωνισμού...

 

σκέφτηκες ότι μπορεί να μην ανήκεις στους περισσότερους?  ;)

 

Τώρα για το ότι έψαξες στο Google  και δεν βρήκες στοιχεία φυσικά και δεν με πείθεις μεσιέ...  ;D ;D

 

Τέλως πάντων, λίγο με κόφτει αν είναι σημάντικός ή ασήμαντος, καλός ή κακός, δεν παύει όμως να έχει αποκτήσει μια αναγνωρισημότητα.

 

ΥΓ. Superfunk μην αγχώνεσαι θα τους μάθεις κάποια στιγμή... Μην μου το χαλάς τώρα...

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα για το ότι έψαξες στο Google  και δεν βρήκες στοιχεία φυσικά και δεν με πείθεις μεσιέ...  ;D ;D

Και για μένα.. :D :P!!! εάν ψάξεις στο Internet θα βρείς στοιχεία...αυτό δεν σημαίνει ότι εάν κάνω ένα διαγωνισμό θα είναι σημαντικός...Ξέρεις ΠΟΣΟΙ τέτοιοι διαγωνισμοί παίζουν καθημερινά? Σήμερα μου ήρθε από το indaba για μίξη σε μουσική του Zimmer με έπαθλο 1.000 ευρώ...είναι σημαντικό λές? ;)

Αυτό προσπαθώ να καταλάβω...εάν ο συγκεκριμένος διαγωνισμός είναι κάτι που θα προσφέρει στον Georges

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου