Προς το περιεχόμενο

60th Anniversary Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω την βρηκα με 1.250.00 ευρο την Anniversary Tele ποιος σας ειπε οτι κανει 1700 δολλαρια?

 

 

Εχεις καποιο λινκ? Το λεω γιατι υπαρχει η 60th anniversary tele που κυκλοφορησε προσφατα, ως επετειακο μοντελο για τα 60 χρονια απο τη δημιουργια της Telecaster. Ειχε βγει ομως και παλαιοτερα ενα 60th anniversary μοντελο, προς εορτασμο των 60 χρονων απο την ιδρυση της εταιρειας. Εχει σταματησει να κυκλοφορει οποτε κατα 90% την σωστη κιθαρα κοιτας, απλα το αναφερω για παν ενδεχομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.musicstore.de/de_DE/EUR/Fender-60th-Anniversary-Telecaster-MN-Blackguard-Blonde/art-GIT0020857-000

εδω την βρηκα 1259 κανει επεσα εξω 9 ευρο  :P στο thomann επισεις κανει 1299 ευρο ποσο ΤΡΑΓΙΚΑ καλυτερη Τελε θα παρεις με 1300 ευρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε να μου προτεινετε κατι στα ιδια Specs και τα ιδια λεφτα τοτε δεκτες ολες οι αποψεις!

 

υ.γ. αν και περισοτερο με ενδιαφερει το μανικι της γιατι οπως εχω διαβασει σε αρκετα ποστ οι μαγνητες μπορουν να βελτιωθουν  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε να μου προτεινετε κατι στα ιδια Specs και τα ιδια λεφτα τοτε δεκτες ολες οι αποψεις!

 

υ.γ. αν και περισοτερο με ενδιαφερει το μανικι της γιατι οπως εχω διαβασει σε αρκετα ποστ οι μαγνητες μπορουν να βελτιωθουν  :)

 

 

Το site του κυριου Hilden το εχεις επισκεφτει; Στη θεση σου θα στοχευα κατι τετοιο...

 

http://www.gregorhilden.de/guitars-and-amps-for-sale-int.html#telecaster

 

Στο budget σου μπορεις να βρεις τουμπανο κιθαρα, βεβαια εκει οι πιο πολλες κιθαρες θα εχουν πιο vintage προσανατολισμο, 21 ταστα, vintage τυπου γεφυρες κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτιμουσα κατι ετοιμο και ας μην ειναι Fender δεν με νοιαζει να μου αρεσει μονο στο παιξιμο αλλα και στο ματι...! να την βλεπω και να γουσταρω! δεν εξηγειτε αυτο το συναισθημα φιλε μου! δεν με ενδιαφερει να αρεσει στον κοσμο η στις γκομενες η σε εσενα και οποιονδηποτε μου αρκει να αρεσει σε εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτιμουσα κατι ετοιμο και ας μην ειναι Fender δεν με νοιαζει να μου αρεσει μονο στο παιξιμο αλλα και στο ματι...! να την βλεπω και να γουσταρω! δεν εξηγειτε αυτο το συνεσθημα φιλε μου! δεν με ενδιαφερει να αρεσει στον κοσμο η στις γκομενες η σε εσενα και οποιονδηποτε μου αρκει να αρεσει σε εμενα

 

Eτοιμες μεταχειρισμενες κιθαρες πουλαει... Εχει και Haar tele. Ποια βασικα specs θελει να εχει; Θες οτιδηποτε αρκει να εχει 9.5'' C shape μανικι και να ειναι σε blonde χρωμα με μαυρο pickguard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μανικι αυτο με εχει βολεψει σε μια στρατ που εχω δανιστει απο εναν φιλο και την εχω αρκετες μερες στα χερια μου ειναι deluxe οπτικα μου αρεσει η stratocaster σε χρωμα σωματος m41 (κρεμ) σαν του malmsteen δηλαδη αλλα η Τελε που ειδα την συμπαθησα οπτικα και μου αρεσει και ο ηχος των Τελε αν θελεις ελα να μιλησουμε ΠΜ για να μην γεμιζουμε σελιδες  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη απο τα δολλαρια πηγατε στα ευρω και μετα στις λιρες, εγω σας δινω και μια σε γιεν, βγαινει και πιο φθηνη ακομα... ;D

 

http://en.item.rakuten.com/kurosawamusic/fenu-60th-anv-tele/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου