Προς το περιεχόμενο

Lotus Feet


ierissiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχε έρθει με τους remember shakti το 1999 (την χρονιά που βγήκε και το cd remember shakti) και η συναυλία είχε διαφημιστεί ελάχιστα (ήταν και Δευτέρα νομίζω). Πραγματικά είμασταν λίγοι. Έχει ξαναέρθει με Ινδούς νομίζω. Πότε τους είδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε τους είδες?

Που να θυμάμαι παιδάκι μου...πάντως τρίο ήταν με τάμπλα και άλλο ένα ένχορδο

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σύνθετα samples (τουλάχιστον σε μένα) έχουν latency...ακόμα και στα mac :'(

 

Δεν βρίσκω το λόγο, αν τα υπόλοιπα virtual synth που χρησιμοποιείς έχουν ικανοποιητικό latency, να σε προβληματίζουν κάποια sample based, αν και εφόσον φυσικά τα σηκώνει ο υπολογιστής κανονικά. Έχεις εντοπίσει το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω το λόγο, αν τα υπόλοιπα virtual synth που χρησιμοποιείς έχουν ικανοποιητικό latency, να σε προβληματίζουν κάποια sample based, αν και εφόσον φυσικά τα σηκώνει ο υπολογιστής κανονικά. Έχεις εντοπίσει το πρόβλημα;

Aς μήν χαλάσουμε το θέμα...να πώ απλά ότι -μάλλον- δεν είναι θέμα υπολογιστικής ιχύος αλλά σχεδιασμού του vst. Το Νexus θεωρητικά, είναι ένα βαρύ vst αλλά παίζει καλά με τη κιθάρα...αντιθέτως όλα της Αrturia αγκομαχάνε...δεν έχω συγκεκριμένη άποψη

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου