Προς το περιεχόμενο

Επαναφορτιζομενες 9βολτες?


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα...Τωρα αν ειναι ακυρο το θεμα μου δεν ξερω...Εχω βαρεθει να αλλαζω 9βολτες(καθε 2-3 βδομαδες) και μου περασε απ το μυαλο αυτο...γνωριζει καποιος κατι σχετικο?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχει συζητηθεί αρκετές φορές.

 

Κάνουν μια χαρά δουλειά αλλά ενας απλός μετασχηματιστής κάνει καλύτερη... και δεν χρειάζεται επαναφόρτιση.

 

 

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει συζητηθεί αρκετές φορές.

 

Κάνουν μια χαρά δουλειά αλλά ενας απλός μετασχηματιστής κάνει καλύτερη... και δεν χρειάζεται επαναφόρτιση.

 

 

+1 Με πρόλαβες

 

http://www.plaisio.gr/Furntiture/Office-Machines/Batteries/Batteries/GP-Rechargable-Batteries-9V-200MA-GPR20R8-C1.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και ειχα παραπονο απ το bartonili που τις πινει σε 2-2,5 μηνακια.....Καλα εισαι τοτε.

 

 

Και ειναι κ ακριβες οι 9V αλκαλικ...

 

Τι κυκλωμα εχεις κ δεν χορταίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mec με active μαγνητες...υπολογισε 3-4 ωρες την ημερα και τα βραδια 5 ωρες στη δουλεια (2-3 φορες την βδομαδα) συν ηχο στησιμο κλπ....αρκετες ωρες...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αυτές. Λογικά θα πρέπει να έχεις πάντα μαζί σου μια επιπλέον φορτισμένη. Υπάρχουν κ φορτιστές.

 

Μήπως να ψάξεις για Passive μπάσο; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αυτές. Λογικά θα πρέπει να έχεις πάντα μαζί σου μια επιπλέον φορτισμένη. Υπάρχουν κ φορτιστές.

 

Μήπως να ψάξεις για Passive μπάσο; ;D

Χαχαχαχαχα...λοιπον...το τελευταιο βραδυ στη δουλεια ειχα μαζι μου εξτρα δυο μπαταριες...ελα ομως που καμια δεν ειχε ζωη μεσα της...ως αποτελεσμα κατα τις τρεις και μιση και ενω τελειωνε το προγραμα το μπασο εβγαζε ενα υπεροχο ντραιβ...ελα ομως που εκεινη την ωρα παιζαμε το με το ιδιο μακο και το φοβαμαι και αλλα τετοια τραγουδια... ;D

Λιγο ακυρο αλλα εγω γουσταρα με τον ηχο μου ;D

Θα το ψαξω αυτο με τον φορτιστη....

Οσο για το passive μπασο.....Αχχχχχχχχχ.......

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πρόσεξε η μπαταρία να βγάζει τουλάχιστον 8.4V πλήρως φορτισμένη, γιατί μερικές "9βολτες" επαναφορτιζόμενες βγάζουν το πολύ 7.2V!

 

ΥΓ: Περίεργο όμως που τελειώνουν τόσο γρήγορα, εμένα του Stingray μέσα σε 6 μήνες περίπου (παίζω κάθε μέρα) πέσανε στα 8.5V και είναι ok ακόμα.

Γνωρίζει κανείς από τι εξαρτάται η κατανάλωση της προενίσχυσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου