Προς το περιεχόμενο

300.000 Χιλιομετρα -5 ηπειροι με μηχανή.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από σένα περίμενα αναφορά στο Motorcycle Diaries.  ;D

Μη μου θυμώσεις πάλι. Σε πειράζω (και σε διασκεδάζω ελπίζω  ;) ). Ψυχραιμία παιδιά.....

Πολύ καλή ταινία παρεμπιπτόντως.

 

δεδομένου ότι το έχεις δέσει κόμπο πως είμαι κομμουνιστής, όντως με διασκεδάζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 172
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

στο να μην εκφράσει ο άλλος την άποψή του για οποιοδήποτε θέμα.

 

:o

 

Αυτό ακριβώς είναι η "ρίζα του κακού"...Δεν είναι κακό,ούτε θα πας για κακούργημα αν πεις οτί δεν γνωρίζω και επομένως δεν έχω γνώμη... ;)

 

Κατά τα άλλα,το thread "παρατράβηξε"...Time to let go...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:o

 

Αυτό ακριβώς είναι η "ρίζα του κακού"...Δεν είναι κακό,ούτε θα πας για κακούργημα αν πεις οτί δεν γνωρίζω και επομένως δεν έχω γνώμη... ;)

 

Θα μπορούσαμε να κάνουμε ξεχωριστή κουβέντα για το ad hominem - μπορεί και να διαχωριστεί από το παρόν θέμα. Επειδή ίσως παρανόησες, να ξεκαθαρίσω με ένα παράδειγμα: χρειάζεται να ναι κάποιος σεφ για να σου πει εαν "το συγκεκριμένο τζατζίκι είναι νόστιμο" (άσχετα από εαν είναι εύκολο να το φτιάξεις!). Προφανώς δεν χρειάζεται να έχουμε γνώμη για όλα, αλλά το να αποκτήσουμε δικαίωμα στην γνώμη δεν χρειάζεται να προϋποθέτει πάντα μεταπτυχιακούς τίτλους στο αντικείμενο (εκτός εαν πάμε να προσφέρουμε συμβουλές ως ειδικοί, κάτι που δεν νομίζω ότι γίνεται στην παρούσα κουβέντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεδομένου ότι το έχεις δέσει κόμπο πως είμαι κομμουνιστής, όντως με διασκεδάζεις

Θα σου ζητούσα συγγνώμη δημοσίως αν νόμιζα ότι είναι κάτι μεμπτό. Τα υπόλοιπα (αν υπάρχουν υπόλοιπα) κατ' ιδίαν. Με τις καλημέρες μου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σένα περίμενα αναφορά στο Motorcycle Diaries.  ;D

motorcycle-diaries.jpg

 

 

Πολύ καλή ταινία παρεμπιπτόντως.

 

Το βλιβλιο   ;D  έχει άλλη χάρη  ''ponderosa blues (the mighty one)''  γράψε στοίχους ,μπασογραμμες  μαζί  ;)

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα,το thread "παρατράβηξε"...Time to let go...

Kαι όμως...εμένα θα με ενδιέφερε να μας περιγράψει λίγο ο Βαγγέλης το ταξίδι στο Βιετνάμ...Πώς έγινε δηλ (έφυγε από Πειραιά, με τι μηχανή, ποιές χώρες πέρασε...), πόσο καιρό κράτησε, πόσο του κόστησε...

και είμαι έτοιμος!!!!

 

ΥΓ Πειράζει να πάω με τη "δεύτερη" και όχι με την καλή? ;D ;D

MotorTr.jpg.7eecc97568a95c9d9d4e7b9804b1ec36.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι όμως...εμένα θα με ενδιέφερε να μας περιγράψει λίγο ο Βαγγέλης το ταξίδι στο Βιετνάμ...

+1000..πιστεύω,πως αφού η συζήτηση έχει ούτως ή άλλως παρεκτραπεί από το αρχικό της θέμα,θα είχε ενδιαφέρον να διαβάσουμε τις εμπειρίες ενός συμφορουμίτη για ένα τέτοιο ταξίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ανοίξει άλλο θέμα :)

Εδώ το κάνανε Βιετνάμ  ;D

 

Μακράν η πιο ψύχραιμη και ενδιαφέρουσα τοποθέτηση είναι εδώ.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=184057.msg536326#msg536326

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακράν η πιο ψύχραιμη και ενδιαφέρουσα τοποθέτηση είναι εδώ.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=184057.msg536326#msg536326

Κατά την άποψή σου πάντα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου