Προς το περιεχόμενο

πεταλια WHA WHA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κακά τα ψέματα η ελληνική αγορά πόσες PRS μπορεί να απορροφήσει ??

¶ρα πόσες θα μπορεσει να παραγγείλει ο Ζοζεφ ? και πόσες παραγγέλνει ο

Thomann ?

 

όταν είσαι καθαρά "επαγγελματίας" έχεις να συναγωνιστείς τον καθε Thomann όπου βγαίνεις πια χαμένος...

 

Πολύ σωστά...

 

Ελπίζω ο φοκο να μπορεσει να αλλάξει τπτ εκεί μέσα...αν και το βλέπω δύσκολο χωρίς να του δωθούν "ελευθερίες"...

 

Μακάρι, γιατί ξέρει πολύ καλά, πιστεύω τις ανάγκες του μέσου κιθαρίστα οπότε, όσο να'ναι την ψυχολογία μας την καταλαβαίνει...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κακά τα ψέματα η ελληνική αγορά πόσες PRS μπορεί να απορροφήσει ??

 

Δεν ξερω για σας,αλλα καποια μοντελα που εχω μπανισει αν πεφτανε γυρω στα 800 ευρω, θα "απορροφουσα" 2-3 :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω και γω γουα απεγνωσμενα τωρα!εχω το crybaby πολλα χρονια για φανκι ρυθμους ειναι οκ αλλα το θελω και για Lead οπου ειναι για πεταμα!!κανα γουα που να κανει πανω κατω για ολα?σκεφτομαι το budda για κατι αλλο με πιο χαρακτηρα!γνωμες γενικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη που θα βγω λιγακι offtopic, αλλα θελω για ν-οστη φορα να σχολιασω την διαφορα τιμων αναμεσα σε Ελλαδα και εξωτερικο.

Jam απο τη μια εχεις δικιο σχετικα με το stock πχ που εχει o thomann σε σχεση με τον οποιονδηποτε ελληνα καταστηματαρχη, αλλα αυτο δεν εξηγει την διαφορα στις τιμες...

απλος συλλογισμος που εξηγει την αποψη μου(τον εχω αναφερει πολλες φορες και παραδοξως δεν σχολιαστηκε ποτε.)

υπαρχουν προιοντα που αν καποιος καταστηματαρχης τα αγορασει λιανικη απο thomann και μας τα πουλησει ακριβως στις τιμες που πουλαει αυτην τη στιγμη, χωρις καμια προσαρμογη, ειτε προς τα πανω ειτε προς τα κατω, θα εχει ηδη ενα τεραστιο ποσοστο κερδους. δεν μπορω να πιστεψω οτι ο οποιοσδηποτε ελληνας καταστηματαρχης αγοραζει χοντρικη πιο ακριβα απ οτι θα αγοραζε λιανικη απο thomann, οποτε απλα σκεφτειτε τι ποσοστα κερδους προσπαθουν να επιτυχουν...

τους ζητω συγνωμμη, αλλα δεν θα παρω απο αυτους μεχρι η να συνελθουν ολοι, η μεχρι να κλεισουν οι "εξυπνοι" και να επιβιωσουν οι πραγματικα εντιμοι επαγγλματιες οπως ο ΝΤΟΥΚΑΣ, ο οποιος αυτην τη στιγμη ειναι ο πιο αξιος ελληνας στο χωρο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου