Προς το περιεχόμενο

Gigbag για M-Audio 88es ή κατασκευαστης στη θεσσαλονικη.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρες,

ψαχνω κατι σε γκιγκμπαγκ-τσαντα-κατι τετοιο τελως παντων, για να μεταφερω απο δω κ απο κει το συγκεκριμενο κοντρολερ (M-Audio Keystation 88es).

Αγορασα μια γκιγκμπαγκ αλλα ειναι για κανονικο 88πληκτρο οργανο... δλδ το Κουρτζβαιλ μου (pc1x) χωραει γαντι...αρα ειναι λιγο μεγαλη για το κοντρολερ!

Εναλλακτικα, αν καποιος γνωριζει καταστημα στη Θεσσαλονικη που να ραβει τετοιες τσαντες θα του ημουν ευγνωμων εαν το ποσταρε ειτε εδω ειτε με pm ειτε με μειλ.

Ευχαριστω πολυ!

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάπως ''περίεργες'' διαστάσεις,και στις περισσότερες gig bag θα κολυμπάει το όργανο.Σου προτείνω να διαλέξεις δέρμα και ύφασμα για την φόδρα,και σε μια μοδίστρα να σου φτίαξει μια θήκη μεταφοράς με διπλό φερμουάρ. Έχω το 88sx.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου βρήκα τη λύση...!Όποτε θέλεις να το μεταφέρεις, να το τυλίγεις σε εκείνο το νάυλον με τις φούσκες(όπως τότε που σου το είχα πακετάρει για να σου το στείλω!) και είσαι αρχηγός!χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ωραια η σκεψη σου playel ΑΛΛΑ πρεπει να παρω ενα ολοκληρο ρολο κ να το κουβαλαω μαζι μου, ασε που πρεπει καθε φορα να τυλιγω κ να ξετυλιγω!!!

φθηνη ιδεα μεν αλλα καθολου πρακτικη δε!!! ;)

μαλλον θα ραψω μια να τελειωνω!! :P

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου