Προς το περιεχόμενο

Katty Perry - American Music Awards 2010 *Live* performance


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου αρέσει να μιλάω αρνητικά αλλά όταν είναι κάποιος/-α πολυεκατομμυριούχος από τη μουσική και βγαίνει τόσο sub-standard μου τη δίνει...

 

Katty Perry - American Music Awards 2010 *Live* performance - FIREWORKS

 

Ναι οκ ξέρω ότι πουλάει εικόνα και τσιχλόφουσκα... αλλά και πάλι, έλεος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσει να μιλαω αρνητικα. Κι αυτη η γυναικα εχει βγαλει ΠΟΛΛΑ λεφτα κι εχει γινει διασημη ως τραγουδιστρια. Ιδεα δεν ειχα οτι δεν το εχει απο φωνη, ειχα ακουσει τα χιτακια της και μου αρεσαν (δεν ειμαι τελειως κομπλεξαρας, κι ας ακουω μεταλλα και γενικα σκληρα) αλλα αυτο το χαλι πρεπει να γνωστοποιηθει και να την κραξει ο κοσμος. Επειδη δηλαδη αρπαξε 2-3 θα μας την μοστραρουν για ταλεντο; Εδω αλλοι κι αλλοι που ζουνε για τη μουσικη κι αξιζουν και φυσικα ΣΥΝΘΕΤΟΥΝ, αναγνωριση δεν εχουν δει, την κωλομουσικοβιομηχανια μου μεσα!!

Ουφ. Τα ειπα.

 

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνετε λες κι ανακαλύψατε την Αμερική βρε παιδιά!!  ;D

 

Η συγκεκριμένη είναι μια μέτρια ερμηνεύτρια (η οποία ερμηνεύει τα δικά της κομμάτια όμως, τα οποία έχουν τα συστατικά του mega hit)

 

Ήταν μια άσχημη βραδυά αυτό που δείξατε στο 1ο βίντεο (το κομμάτι ήταν αρκετά ψηλό, it was not easy...)

 

Όταν επικεντρώνεται μόνο στο τραγούδι κι όχι στο σόου φανφάρα, τα καταφέρνει κάπως καλύτερα (χωρίς να είναι κάτι το σπουδαίο βέβαια...)

 

Lost (Live) - MTV Unplugged: Katy Perry [HQ] Español

 

Αν και στο συγκεκριμένο βίντεο αυτό που κλέβει την παράσταση είναι το χοντρό λάθος που κάνει ο drummer... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απολύτως με longshadow. Επίσης κανείς δεν ανέφερε ότι η κοπέλα είναι διαολεμένα σέξι. Μεγάλο κομμάτι της καριέρας της βασίζεται στην προώθηση αυτής της εικόνας.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απολύτως με longshadow. Επίσης κανείς δεν ανέφερε ότι η κοπέλα είναι διαολεμένα σέξι. Μεγάλο κομμάτι της καριέρας της βασίζεται στην προώθηση αυτής της εικόνας.

She kissed a girl and she liked it. Και μεις, μόνο που δε γνωρίσαμε επιτυχία. Γκαντεμιά. ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

She kissed a girl and she liked it. Και μεις, μόνο που δε γνωρίσαμε επιτυχία. Γκαντεμιά.

 

Κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις Νέστορα; Αγόρι πρέπει να φιλήσεις. ;D Α και να το κάνεις τραγούδι, έτσι;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και στο συγκεκριμένο βίντεο αυτό που κλέβει την παράσταση είναι το χοντρό λάθος που κάνει ο drummer...

 

Απο περιέργεια, που ακριβώς είναι το λάθος; Ελπίζω να μη λες το ταμπουράκι στο 3.12  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο 2ο video το melodyne έχει πάει σύννεφο, μην ψαρώνουμε. Δεν αφήνουν πια τίποτα να περάσει έτσι και απορώ πως βρέθηκε το 1ο video (του οποίου το link δεν παίζει πια παρεπιπτόντως ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου