Προς το περιεχόμενο

I' m a Ram- 4WD


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καιρό είχα να ποστάρω, αλλά πρέπει ν' ακουσω κάτι που να μου κάνει κλικ. Λοιπόν πήγα στο στουντιάκι μας και ο Γιώργος μου λέει <<γιατί έχουμε παρατήσει το I'm a Ram>>.

-To ποιό? τι είναι αυτό?

-Δε θυμάσαι το είχαμε προβάρει πριν κάμποσο.

Λοιπόν το συγκεκριμένο είχε σβηστεί από τη μνήμη μου.

Im_a_ram.wma

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εύγε!

Σας παρακολουθώ από τότε που έστειλες το Dirty Love ... κρίμα που οι τέσσερις ρόδες σας δεν κυκλοφορούν εκτός Αθηνών ... μπας και σας ακούγαμε και live  ;D

 

Ή μήπως όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικοί! (και πάλι ;) )

 

Ιδέα μου είναι, ή από την τελευταία φορά που άκουσα κλιπ μου φαίνεται έχει ανέβει η ποιότητα ηχογράφησης; (μάλλον έχω καιρό να ακούσω)

 

κρίμα που οι τέσσερις ρόδες σας δεν κυκλοφορούν εκτός Αθηνών ... μπας και σας ακούγαμε και live  ;D

 

Άσε, καιρό τώρα παρακαλώ κιεγώ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ το γουσταρα μιλαμε!

Αυτο ειναι!Αυθεντικοτητα ρε παιδι μου.

Εκτος του συνολικου ακουσματος,μ αρεσε πολυ ο δραμερ και ο τραγουδιστης(ωραιες παθιαρικες ανασες).

Ευγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο :)

Ευχαριστώ όσους το άκουσαν.

Εύη πάντα πρώτη. ;)

... κρίμα που οι τέσσερις ρόδες σας δεν κυκλοφορούν εκτός Αθηνών ... μπας και σας ακούγαμε και live  ;D

Ή μήπως όχι;

Οι 4WD δεν είναι επαγγελματίες, τη μπάντα την έχουν για να περνάνε καλά ως επί το πλείστον, γι' αυτό τα live είναι αραιά, αν τύχει κάτι για εκτός Αθήνας σίγουρα δεν θα πουν όχι.

Εξαιρετικοί! (και πάλι ;) )

Ιδέα μου είναι, ή από την τελευταία φορά που άκουσα κλιπ μου φαίνεται έχει ανέβει η ποιότητα ηχογράφησης; (μάλλον έχω καιρό να ακούσω)

Ίσα ίσα που αυτό είναι παλιό (δεν ξέρω από πότε). :D

Πολυ το γουσταρα μιλαμε!

Αυτο ειναι!Αυθεντικοτητα ρε παιδι μου.

Εκτος του συνολικου ακουσματος,μ αρεσε πολυ ο δραμερ και ο τραγουδιστης(ωραιες παθιαρικες ανασες).Ευγε!

Τώρα να δεις που έγινε και μπαμπάς. ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε πολύ καλοί εδώ.

Μέχρι και ο Μάνος πατάει σαν μπασίστας  ;) (αν και θα τον ανέβαζα και με διαφορετικό ήχο αλλά δυστυχώς με active & EBS .....  ;D) .

Ωραίες δυναμικές.

Μου αρέσει ο ήχος (εσύ νομίζω) της κιθάρας που ανοίγει.

 

Άκου όμως από ποιόν μου αρέσει πολύ...... Πάθος και απλότητα

 

Υπάρχει και σε μία άλλη εκέλεση του ιδίου για όποιον θέλει να ακούσει τι μπορεί να κάνει ακόμα και ένα απλό μπάσο (για flat μου ακούγονται). Αλλά έβαλα το άλλο μιας και έχει το hammond και ψηθείτε με τον Korgious.  ;D

hΧΧp://www.youtube.com/watch?v=y2dH_oKxQTM

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Audiokostas καλά έκανες γιατι πλέον ...γίναμε 5..και ο Θεός να μας έχει καλά και υγιείς..και γκρουβάτους!

 

(το Hammond του τυπου...στο video...δεν το σχολιάζω...μπλιαξ..τρυπητηρι αυτιων! )

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου