Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με την εγγραφή CD


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω μια βοηθεια σχετικα με το adobe audition.

Εχω φτιαξει 10 τραγουδια τα οποια εχω μιξαρει ετσι ωστε οταν τελιωνει το ενα να μπαινει το αλλο.Μεχρι εδω ολα καλα.Οταν τα κανω mix βγαινει ενα αρχειο με ολα τα κοματια ενωμενα.Καλα παλι μεχρι εδω.Αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι πως να γραψω αυτη τη συθεση σε cd αλλα να να μπορω να πηγαινω απο το ενα τραγουδι στο αλλο.Δηλαδη να φτιαξω tracks στο ενιαιο αρχειο ετσι ωστε να τα αναγνωριζει το cd player ως ξεχωριστα κοματια αλλα να μην εχουν καθολου κενα μεταξυ τους.Απλα θελω να εχω τη δυνατοτητα να παω στο παρακατω τραγουδι.

Δεν ξερω αν σας μπερδεψα αλλα ειμαι ψιλοασχετος με το θεμα και πελαγωσα.

 

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν είναι θέμα adobe αλλά θέμα του προγράμματος που χρησιμοποιείς για να γράψεις το CD (Nero?). Πρέπει να βάλεις την επιλογή να μην έχουν κενό τα τραγούδια ανάμεσα, και να προσθεσεις τα 10 (όχι 1) τραγούδια, χωρίς κενό.

 

Τουλάχιστον, έτσι νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είχα γράψει παλιότερα "Google is your friend" και μου την είπαν, γράφω τώρα "Google is not your enemy"  ;D ;D

 

Ό,τι χρειάζεσαι είναι εδώ.

 

http://www.adobe.com/designcenter/audition/articles/aud15cdburning.html

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου