Προς το περιεχόμενο

Naturally Blond - Pocker face Lady Gaga Cover


fuzzman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεχτά όλα τα παραπάνω.... απλά χαλαρώστε. χαβαλές να γίνετε... και ξέρετε κάτι ψέματα σας έλεγα... θα ξαναποστάρω μονο και μόνο για να σας σπάω τα νεύρα  :P . Επίσης δεν πρέπει να ποστάρω διασκευές στο noiz??? τι παίζει???

 

Μας έλεγες ψέμματα;Και κατάφερες κάτι με αυτό; Προσωπικά με προσβάλει πολύ αυτό, αφού κάθισα και σας είδα και σας άκουσα με πολλή προσοχή, όπως άλλωστε κάνω με όλα τα clips που σχολιάζω,από σεβασμό στους μουσικούς.

Σχετικά με τις διασκευές, με ενδιαφέρει κι εμένα να μάθω, αφού κυρίως διασκευές ανέβαζα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Βρε πάτε καλά όλοι σας;

 

Ο Φαζ κάνει πλάκα, θα ξαναποστάρει. Είπε ψέματα ότι θα σταματήσει να ποστάρει. Σιγά την προσβολή...

 

Το αναλόγια είναι βλακεία. Οι τραγουδιστές ένα πράγμα έχουν να μάθουν: Στίχους, αν δε μπορούν να πάνε σπίτι τους (μιλάει ο πιανίστας με τους στίχους μπροστά του μια ζωή...).

 

Για τις διασκευές: νομικά κανόνικά και καλά δεν πρέπει, αφού παραβιάζεις δικαιώματα... Αλλά σιγά που θα σου την πέσει κάποιος επειδή τραγουδάς το "όλες τις τσούλες της γης" στο μπάνιο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά σιγά που θα σου την πέσει κάποιος επειδή τραγουδάς το "όλες τις τσούλες της γης" στο μπάνιο... :P

 

ΕΣΥ είσαι ρε που το τραγουδάς κάθε μεσημέρι και δε μπορούμε να κοιμηθούμε...;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έλεγες ψέμματα;Και κατάφερες κάτι με αυτό; Προσωπικά με προσβάλει πολύ αυτό, αφού κάθισα και σας είδα και σας άκουσα με πολλή προσοχή, όπως άλλωστε κάνω με όλα τα clips που σχολιάζω,από σεβασμό στους μουσικούς.

Σχετικά με τις διασκευές, με ενδιαφέρει κι εμένα να μάθω, αφού κυρίως διασκευές ανέβαζα. ;)

 

πλάκα κάνω. είχα γράψει οτι δεν ξαναποστάρω αλλά θα το κάνω γι' αυτό ειπα οτι σας λέω ψέματα.. μην χαλάμε τις καρδιές μας. επισής να σημειώσω οτί πρώτη φορά πόσταρα βίντεο και δεν είχα δεί και ποτέ μου καποιο άλλο βιντεο εδώ μέσα για να ξέρω τι παίζει αλλα καλύτερα κιόλας. επίσης δεν ξέρω πώς τα καταφέρνω πάντα και οταν ανοίγω θέμα γίνεται σφαγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΒΑΛΕΣ

.... απλά χαλαρώστε. χαβαλές να γίνετε...

Σωστός.

Και επειδή είμαι πολύ χαλαρός και είπα ότι δεν θα μαλώσω για κανα μήνα, ανέβασε κανα δυο ακόμα (στην παιδική χαρά, όχι στα clips) και θα κάνουμε ότι μπορούμε να κλαίν απ' τα γέλια και τα πληκτρολόγια.

Μέσα;

Αντε να δροσιστούμε λίγο ................ ;)

 

ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ CLIPS

δηλαδη-με ολο το σεβασμο φιλε fuzzman-μας ανεβασες ενα κομματι που οπως ειπες ειναι

''διασκευή τελευταίας στιγμής και της πλάκας'', οποτε δεν θεωρησες πως αξιζει να την δουλεψετε οσο μπορειτε καλυτερα.

παρολα αυτα τολμας να το παρουσιασεις.

εκτος αυτου, διαλεγεις μια εκτελεση απο μια μερα που οπως ειπες η τραγουδιαρα σας ειναι κρυωμενη......

 

Ετσι είχε αρπαχτεί κι ο Ignantios μαζί μου (και χωρίς λόγο γιατί ξέρει τις απόψεις μου για την δουλειά του)

"Πρόβες δεν κάναμε, ήχο δεν είχαμε, δεν το πολυξέραμε και είναι κακοηχογραφημένο.

Για αυτό και εγώ σας το ποστάρω.

Για πείτε μου τι λέτε;"

 

Καλά, ειλικρινά, δεν λυπάστε όλο τον κόπο σας;

Για να βιαστείτε να ποστάρετε, προτίθεστε να εκτίθετε αρνητικά το γκρουπ σας που πιθανότατα είνα παρασάγγας καλύτερο από την προχειρότητα που δείχνετε;

 

ΑΝΑΛΟΓΙΑ

Και εγώ τα θεωρώ, ειδικά στο ιδίωμα, λίγο κάπως...... Δηλαδή πολύ κάπως ...

Η ντροπή είναι ότι τα χρησιμοποιώ και γω.

Στην άκρη, χαμηλά και εν είδει cheat sheets. Δηλαδή μια σελίδα (μπρος πίσω) με συνθηματικές λέξεις που θα με "ξεκολλήσουν" αμα πάθω κλακάζ.

Αλλά είναι ξεφτίλα παρόλα αυτά.

Που να τραγούδαγα και Dylan δηλαδή.....

Αλλά εκείνα τα αναλόγια που χώνουν τη μούρη τους μέσα οι τραγουδιστές και αρχίζουν κι απαγγέλουν, είναι μαύρο χάλι.

Και σαφώς και αυτό επιδεικνύει την ελλειπή προετοιμασία και αδιαφορία προς το κοινό (όπως και το προηγούμενο κεφάλαιο)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΕΣΥ είσαι ρε που το τραγουδάς κάθε μεσημέρι και δε μπορούμε να κοιμηθούμε...;

 

 

Εγώ τραγουδάω το βράδυ συνήθως... Αν σε εσένα φτάνει με ΤΕΤΟΙΑ καθυστέρηση... Πρέπει να είσαι ΠΟΛΥ μακριά μου! ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το αναλόγια είναι βλακεία. Οι τραγουδιστές ένα πράγμα έχουν να μάθουν: Στίχους, αν δε μπορούν να πάνε σπίτι τους (μιλάει ο πιανίστας με τους στίχους μπροστά του μια ζωή...).

 

 

 

πρεπεί να βρώ μόντα για το αναλόγιο... ένας παλιός τραγουδιστής που παίζαμε μαζί είχε ενα smart phone και τα διάβαζε απο κεί... επρεπε να τον δείς με το πενάκι στις πρόβες να προσπαθεί να κατεβάσει την σελίδα καθώς τραγουδάει... γαμώ τα γέλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΒΑΛΕΣΣωστός.

Και επειδή είμαι πολύ χαλαρός και είπα ότι δεν θα μαλώσω για κανα μήνα, ανέβασε κανα δυο ακόμα (στην παιδική χαρά, όχι στα clips) και θα κάνουμε ότι μπορούμε να κλαίν απ' τα γέλια και τα πληκτρολόγια.

Μέσα;

Αντε να δροσιστούμε λίγο ................ ;)

 

ψήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο για την προχειρότητα του βίντεο, συγνώμη που δεν είχα κάλυψη από 8 κάμερες και ήχο από κονσόλα και σκηνοθεσία με σπεσιαλ εφε και πυροτεχνήματα. το βιντεάκι το καβάτζοσα απο φιλο του φιλου που έτυχε να τραβάει. όπως είδατε δεν είναι και απο την αρχή. Και να σας πω και κάτι άλλο. Εγω τότε πέρασα καλα... καναμε χαβάλε, γουστάραμε που παίξαμε, είδαμε και τις αλλες μπάντες του φεστιβάλ. με λιγα λογια περάσαμε γαμώ και δεν μπα να λέτε οτι γουστάρετε εσεις.... ξα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου