Προς το περιεχόμενο

Γνωρίζει κανείς το ''The Music office Europe''?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως η συμπεριφορά σας δεν είναι και η καλύτερη...

Ο άνθρωπος ρώτησε ένα πολύ απλό πράγμα, αν έχει αγοράσει κάποιος απο το συγκεκριμένο κατάστημα ή αν έχει ακούσει κάτι (είτε θετικό είτε αρνητικό) κι εσείς τον κράζετε...

Αφού αυτός είναι ο τρόπος που θέλει να μάθει για την αξιοπιστία του καταστήματος ποιά είναι η αντίρρησή σας?

Επίσης κάποιος του είπε να πάρει τηλέφωνο εκεί...

Εν μέρει συμφωνώ (αφού με την άμεση επικοινωνία θα καταλάβει τι παίζεται εκεί), αλλά υπάρχει περίπτωση να του πουν οτι δεν είναι αξιόπιστοι?

 

Οh Lord...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχωρα φιλε.

Εχω παρει απο κει και ο τυπος ειναι ξηγας(ο Αλεξανδρος).

δε θα σε κοροιδεψει και τιμη θα σου κανει(εχει την καταλληλη καταγωγη βλεπεις ;D ;D ;D) και μπαστακας να σαι κει να δοκιμαζεις δε τρεχει μια και καφε θα σου κανει, και και και πολλα και.

Παρε τηλ. 210 675 3897.

Αληθεια τι θα χτυπησεις?

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως η συμπεριφορά σας δεν είναι και η καλύτερη...

Ο άνθρωπος ρώτησε ένα πολύ απλό πράγμα, αν έχει αγοράσει κάποιος απο το συγκεκριμένο κατάστημα ή αν έχει ακούσει κάτι (είτε θετικό είτε αρνητικό) κι εσείς τον κράζετε...

 

Κανένα κράξιμο δεν υπήρξε, αντιθέτως δόθηκε μια τεκμηριωμένη απάντηση η οποία πολύ πιο βοηθητική θα είναι από το, καλό είναι ή δεν είναι που μπορεί να πει κάποιος...

 

Αφού αυτός είναι ο τρόπος που θέλει να μάθει για την αξιοπιστία του καταστήματος ποιά είναι η αντίρρησή σας?

 

Το ότι ο τρόπος του δεν είναι απαραίτητα σωστός, δεν πρέπει να το πει κάποιος;

 

Επίσης κάποιος του είπε να πάρει τηλέφωνο εκεί...

Εν μέρει συμφωνώ (αφού με την άμεση επικοινωνία θα καταλάβει τι παίζεται εκεί), αλλά υπάρχει περίπτωση να του πουν οτι δεν είναι αξιόπιστοι?

 

 

Δηλαδή θα πάρει τηλέφωνο και θα πει, γεια σας είστε αξιόπιστοι;

 

Αν δηλαδή πάρει εκεί και του δώσουν πλήρεις πληροφορίες για τιμές, πως που πόσο και τι, δεν θα βγάλει κάποιο συμπέρασμα;

Αν πάρει και του τα μασάνε και δεν τον πολυεξυπηρετούν... ε δεν θα βγάλει κάποιο συμπέρασμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως στο φόρουμ γενικά δεν υπάρχει κ το τέλειο κλίμα.Γενικά ήμαστε με το δάχτυλο στην σκανδάλη.Το κράξιμο πάει σύννεφο.cool ρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως η συμπεριφορά σας δεν είναι και η καλύτερη...

Ο άνθρωπος ρώτησε ένα πολύ απλό πράγμα, αν έχει αγοράσει κάποιος απο το συγκεκριμένο κατάστημα ή αν έχει ακούσει κάτι (είτε θετικό είτε αρνητικό) κι εσείς τον κράζετε...

Αφού αυτός είναι ο τρόπος που θέλει να μάθει για την αξιοπιστία του καταστήματος ποιά είναι η αντίρρησή σας?

Επίσης κάποιος του είπε να πάρει τηλέφωνο εκεί...

Εν μέρει συμφωνώ (αφού με την άμεση επικοινωνία θα καταλάβει τι παίζεται εκεί), αλλά υπάρχει περίπτωση να του πουν οτι δεν είναι αξιόπιστοι?

 

 

ακριβώς έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εάν ο admin έγραφε κάτι πιό "χρωματισμένο", πιό προσωπικό, η γκρίνια θα αφορούσε σε προμήθειες και χειραγώγηση της εγχώριας αγοράς, n'est ce pas?

 

Για ΕΔΕ άλλος κανείς; ::)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για να μην ανοίγω νέο θέμα, ξέρετε αν ο Thomann είναι αξιόπιστος; Έχω ακούσει ότι μπορείς να φας ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ αν παραγγείλεις από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για να μην ανοίγω νέο θέμα, ξέρετε αν ο Thomann είναι αξιόπιστος; Έχω ακούσει ότι μπορείς να φας ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ αν παραγγείλεις από εκεί.

 

Με χρειάζεστε.

Παραδεχτείτε το.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χρειάζεστε.

Παραδεχτείτε το.

 

 

 

+10000...

...Γουατ-ε-μάλα... ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου