Προς το περιεχόμενο

επιλογη μαγνητων σε squier strat standard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ θα το κοιτάξω... Αυτό που σκέφτηκα είναι ότι μου έχει περισεψει ένας scn. Πως θα μπορούσα να τον εκμεταλευτω ; τι λέτε ; μήπως για την μέση... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θα το κοιτάξω... Αυτό που σκέφτηκα είναι ότι μου έχει περισεψει ένας scn. Πως θα μπορούσα να τον εκμεταλευτω ; τι λέτε ; μήπως για την μέση... ;

Στις αγγελίες για να συμπληρώσεις για τους καινούργιους ;)

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τσεκάρεις και rockfield. Απίστευτοι μαγνήτες σε  πολύ καλή τιμή. Τσέκαρε τους mafia και τους fat ass

 

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην CV Squier 50's strat που έχω έβαλα τον SD SH-11 και είναι σούπερ, ειδικά για hard rock/rock/classic metal καταστάσεις. Τα μπάσσα του δεν είναι τόσο σφιχτά βέβαια (alnico 2), αλλά για lead και hard rock ριφς είναι σούπερ. Το μόνο που ίσως να πρέπει κάποιος να προσέξει είναι ότι είναι υπερβολικά γλυκός...

www.myspace.com/utmostcontemptband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιλγκριμ όντως το εχω σκεφτεί αλλά μάλλον ο μαφία μου κάνει που είναι κεραμικός . Νομίζω όμως ότι οι ροκφιλντ δεν έχουν διπλούς σε σχήμα μόνου για τις υπόλοιπες θέσεις... Θα το  τσεκαρω πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω όμως ότι οι ροκφιλντ δεν έχουν διπλούς σε σχήμα μόνου για τις υπόλοιπες θέσεις... Θα το  τσεκαρω πάντως

 

Ναι δεν έχει, αλλά μπορείς να βάλεις τέσλα  ;) http://www.teslapickups.com/plasma-rs2

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ναι... πορωθηκα με rockfield... βασει των βιντεο που βρηκα ειναι παρα πολυ ωραιοι μαγνητες... ελπιζω να ειναι και στην πραγματικοτητα τοσο καλοι... το θεμα ειναι οτι δεν τους βρισκω σε καινουριους... ουτε ο τομαν ουτε ο μουσικ στορ... απο που θα τους βρω ...ξερει κανεις ??? ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ναι... πορωθηκα με rockfield... βασει των βιντεο που βρηκα ειναι παρα πολυ ωραιοι μαγνητες... ελπιζω να ειναι και στην πραγματικοτητα τοσο καλοι... το θεμα ειναι οτι δεν τους βρισκω σε καινουριους... ουτε ο τομαν ουτε ο μουσικ στορ... απο που θα τους βρω ...ξερει κανεις ??? ευχαριστω παντως

 

Κάτσε να σε δώσω απο που τους παρήγγειλα εγώ. http://stores.ebay.co.uk/Aire-Guitars-Unplugged__W0QQ_sidZ159569525?_nkw=rockfield&submit=Search

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου